Dnes je 20.5.2022 a svátek má Zbyšek

Nejzajímavější turistické cíle a zajímavosti ve Vrbně pod Pradědem a jeho blízkém okolí. 

Skatepark

Železná, Vrbno pod Pradědem

Tel.: +420 724 330 955
Web: skateparkvrbno.cz
Kontaktní osoba: Zdeněk Rybár

Skatepark/bike park byl vybudován v místní části Železná ve Vrbně pod Pradědem a nachází se severně od řeky Střední Opavy.

Do provozu byl uveden v roce 2014. Jednalo se o investici ve výši cca pěti miliónů korun. Celková rozloha skateparku je 1105 m2 z toho 880 m2 tvoří betonové plochy a 225 m2 zaujímá středový zásyp zeminou, která byla zatravněna. Park splňuje parametry moderního sportoviště a je rozdělen na tři hlavní výškové úrovně, přičemž je vybaven překážkami.  Parametry díla odpovídají moderním sportovištím. Stavba byla realizována tak, aby při sportovním vyžití, pro které je určena splňovala požadavky na mechanickou odolnost a stabilitu, ochranu zdraví osob a zdravých životních podmínek a životního prostředí.

Komu je určen

Park může navštívit široká veřejnost s cílem nejen sportovního vyžití, ale i relaxace ve volném čase a to formou skateboardingu, in-line bruslení, mini scoot či BMX. Zóna skateparku je určená k odpočinku nebo pro sportovní činnost ve volném čase, který přináší člověku fyzické zotavení, psychické uvolnění a vnitřní uspokojení, obohacuje jeho intelekt a přispívá k růstu osobnosti. Skatepark má veřejný charakter a slouží ke sportu a relaxaci široké veřejnosti. Uživatelé jsou povinni se seznámit s provozním řádem a dbát na dodržování podmínek stanovených v provozním řádu, který je umístěn v areálu. Kapacitu parku je nutno zohlednit bezpečností provozu.

Provozovatel, provozní řád a provozní doba

Provozovatelem je TJ Sokol Vrbno, skateboardový oddíl. Telefonní kontakt na správce zařízení: +420 724 330 955.

Provozní doba je převážně v "teplých suchých měsících" (duben až listopad) v provozní dobu pondělí až neděle od 8.00 do 20.00 hodin.

Vlastník areálu

Město Vrbno pod Pradědem, se sídlem Nádražní 389, Vrbno pod Pradědem

QR

Skatepark

Nahlásit závadu

Fotogalerie stavby skateparku

Fotogalerie

Skatepark

Skatepark

 
Skatepark

Skatepark

 
Skatepark

Skatepark

 
Skatepark

Skatepark

 
Skatepark

Skatepark

 
Skatepark

Skatepark

 
Skatepark

Skatepark

 
Skatepark

Skatepark

 
Skatepark

Skatepark

 
Skatepark

Skatepark

 
Skatepark

Skatepark

 
 
load