Dnes je 20.5.2022 a svátek má Zbyšek

Otázky a odpovědi

Aplikace Otázky a odpovědi umožňuje vložit dotaz pro pracovníky městského úřadu. Zároveň slouží jako jakási znalostní databáze, ve které můžete již zodpovězené dotazy vyhledávat. Pro lepší přehlednost jsou jednotlivé příspěvky tříděny do několika kategorií.

Vložený dotaz se v databázi zobrazí až po vložení odpovědi. Zároveň bude odpověď zaslána na e-mail, který jste uvedli ve formuláři.

Vyhledávání v otázkách a odpovědíchVyhledat:      Kategorie:
bioodpad
23.4.2018 20:54:31
Dobrý den,mám takový dotaz,zda a eventuelně v časovém harizontu bude se řešit likvidace posečené trávy od domkařů.Je varianta zakoupení pytlů ale kde toto skončí nikdo neví.Menší Město Albrechtice to má vyřešené a my pořád pokulháváme.Proto se to vozí různě pokoutně po příkopách a lese.
Děkuji za brzkou odpověď.
Dobrý den,
Město Vrbno pod Pradědem přistoupilo na variantu "domácího kompostování" u domkařů, tedy vlastníků rodinných domů. Byly přidělovány velkoobjemové kompostery. Ve městě jsou rozmístěny hnědé kontejnery na likvidaci rozložitelného biologického odpadu. Dále je možnost posekanou trávu od rodinných domků vozit ke sběrnému dvoru do Mnichova, kde je před jeho budovou postaven veřejnosti volně přístupný kontejner právě na posekanou trávu.
Přeji hezký den.
Milan Halo, odbor výstavby a životního prostředí
load