Dnes je 27.11.2022 a svátek má Xenie

Otázky a odpovědi

Aplikace Otázky a odpovědi umožňuje vložit dotaz pro pracovníky městského úřadu. Zároveň slouží jako jakási znalostní databáze, ve které můžete již zodpovězené dotazy vyhledávat. Pro lepší přehlednost jsou jednotlivé příspěvky tříděny do několika kategorií.

Vložený dotaz se v databázi zobrazí až po vložení odpovědi. Zároveň bude odpověď zaslána na e-mail, který jste uvedli ve formuláři.

Vyhledávání v otázkách a odpovědíchVyhledat:      Kategorie:
Místní poplatky za psa
Matra  |  23.6.2017 23:12:23
Dobrý den chtěla bych se zeptat jaký se platí poplatek za kočky naší sousedé jich mají 5,tak by nás zajímalo kolik se platí za kočky když za psa musíme platit 400kc.prijde nám to dost nefér,že mi máme platit za psa když oni za kočky neplatí!!!!!!
Odpověděl: Mgr. Alena Kiedroňová | 3.11.2017 13:18:39
Vážená paní,
obecně závazná vyhláška města Vrbna pod Pradědem stanoví poplatky za psa, případně více psů. Držení koček neřeší ani jiné obce či města. Jiná situace by nastala, pokud byste měla podezření z týrání koček Vašimi sousedy. V tom případě by se na základě podání podnětem zabývala Policie ČR, případně příslušná veterinární správa. Pokud Vás chov koček nadmíru obtěžuje, pokuste se situaci řešit se správou bytů, společenstvím vlastníků bytů či bytovým družstvem. Někdy stačí i poklidná rozmluva se sousedy a žádost o nápravu stavu.
load