Dnes je 7.6.2023 a svátek má Iveta/Slavoj

Individuální bezbariérová doprava pro občany

foto individuální bezbariérová doprava jede

Centrum pro zdravotně postižené Moravskoslezského kraje o.p.s. nabízí individuální bezbariérovou dopravu. Centrum zajišťuje dopravu k lékaři, na úřady, do obchodů nebo jiných institucí, které potřebujete navštívit. Pracovníci jsou připraveni zajistit dopravu i na méně tradiční události, jako je např. svatba, narozeninová oslava, festival, návštěva zoologické zahrady, pohřeb apod. Vozí také klienty i na výlety po okolí. 

V Bruntále je k dispozici automobil Škoda Fabia ve verzi combi. Auto je tak dostatečně velké i pro převoz kompenzačních pomůcek (rollátor, mechanický vozík), vejdete se i s větším nákupem nebo s asistenčním pejskem.

Doprava je poskytována odborně vyškolenými osobními asistenty - řidiči. Cena dopravy je 7,-Kč/kilometr, cena asistence po dobu dopravy je 90,-Kč/hodina. Bydlíte-li mimo město Bruntál nebo Krnov, přičítá se k ceně dopravy i jednorázový poplatek ve výši 50,-Kč za přistavení automobilu. Více informací Vám poskytne koordinátor osobní asistence na tel. 554 718 068 a e-mailu: czp.bruntal@czp-msk.cz.  

Bližší informace o naší organizaci a nabízených službách naleznete také na našich webových stránkách www.czp-msk.cz

(jg)
Vytvořeno 17.6.2020 13:47:22 | přečteno 1856x | jgrygova
load