Dnes je 27.1.2023 a svátek má Ingrid

Hlášení rozhlasu

Hlášení do rozhlasu přijímáme v kanceláři městského úřadu v přízemí, dveře č. 104, text hlášení musí být podán nejpozději hodinu před časem vyhlášení.

Hlásí se od pondělí do pátku v 11.00 hodin a ve 14.30 hodin, v sobotu probíhá hlášení v 11.00 hodin a ve 14.30 hodin. O nedělích a ve dnech uznaných jako dny pracovního klidu se nehlásí. 

Mimořádná hlášení např. jakékoliv ohrožení, nebezpečí nebo důvod nenadálé odstávky vody apod. mohu být spuštěna i v jiném čase. 

Využijte moderní způsob získávání informací za pomocí Mobilního rozhlasu!

Mobilní rozhlas, obrázek se otevře v novém okně
Více informací naleznete v originálním článku. 
 


Hlášení rozhlasu za měsíc leden 2023

Čtvrtek 12.01. (hlášení do 13.01.)

Upozorňujeme občany, že volební místnost v Mnichově je přesunuta pro volbu prezidenta republiky do domova pro seniory.

Kulturní, informační a vzdělávací centrum Vrbno po d Pradědem Vás srdečně zve v neděli 15.ledna od 15:00 hodin na dětské představení O Budulínkovi divadla Kapsa. Představení proběhne ve Střeše. 

V pondělí 16.ledna proběhne ve Střeše od 16:00 hodin vernisáž fotografií Jozefa Danyiho. Těšit se můžete na vystoupení dětí ze ZUŠ Vrbno. Drobné občerstvení zajištěno. Všechny srdečně Kulturní, informační a vzdělávací centrum Vrbno pod Pradědem. 

Pondělí 16.01. (hlášení do 17.01.)

Kulturní, informační a vzdělávací centrum Vrbno pod Pradědem zde všechny milovníky šansonu v úterý 17.ledna od 19:00 hodin do Střechy na koncert skvělé zpěvačky Nadi Válové. Zazní nejen skladby s texty Michala Horáčka. Jste srdečně zváni.
Zprávy hlášení městského rozhlasu: Jaroslava Harazinová

load