Dnes je 2.4.2023 a svátek má Erika

Kotlíkový fest se blíží

gulas spolek foto sta

Spolek Přátelé Vrbenska zve všechny vrbenské spolky, rodinné týmy, kamarády i jednotlivce, aby se zapojili do kotlíkového festu Vrbenský vyprošťovák a předvedli se v soutěži ve vaření "polévky k probuzení". Soutěž se chystá na 17. září 2016 v areálu myslivecké střelnice.

Předchozí ročník soutěže měl ohromný úspěch a předseda spolku Přátelé Vrbenska Karel Michalus očekává i letos velké klání. "Zájemci najdou přihlášky na internetových stránkách www.pratelevrbenska.cz, informovat se mohou také na telefonu 605 300 606. Máme připravenu bohatou tombolu, v níž je i výkonná automatická pračka," řekl Karel Michalus, současně zastupitel a radní města Vrbna pod Pradědem.

Co pro Vrbenský vyprošťovák jako soutěžící potřebujete? Zázemí pro každý tým nachystá pořadatel, přinesete si  vybrané suroviny, z nichž máte uvařit v kotlíku nejméně pět litrů polévky dle vlastního gusta. Tak, jak si představujete tu správnou polévku, která má tu moc navrátit člověku energii a sílu třeba po delší oslavě.

Soutěž začne 17. září od 13 hodin v areálu myslivecké střelnice ve Vrbně pod Pradědem. Spolek akci pořádá ve spolupráci s Městem Vrbnem pod Pradědem a Mysliveckým spokem Praděd, z.s.

Mgr. Alena Kiedroňová, odbor vnitřních věcí

Vytvořeno 8.9.2016 9:11:17 | přečteno 352x | Mgr. Alena Kiedroňová
load