Dnes je 24.3.2023 a svátek má Gabriel

Pravidla a podmínky inzerce

1) Tato služba je určena výhradně pro osobní inzerci. Komerční reklama nebo inzerce týkající se finančních služeb, půjček, sázek apod. bude odstraněna a následně zablokována.

2) Dodržování zákonů - v naší inzerci se prosím vyvarujte urážlivých výroků, propagace různých ilegálních politických hnutí a vůbec všech dalších věcí, které jsou v rozporu s obecnou slušností a zákony České Republiky.

3) Z titulu provozovatele si vyhrazujeme právo neuveřejnit a vymazat takové inzeráty, které nejsou míněné vážně, nebo jejichž znění a obsah je v rozporu s platnými právními předpisy, slušnými mravy a jinak nevhodné pro uveřejnění, nebo by mohly jiným způsobem poškodit dobré jméno těchto stránek. Nemáme povinnost zdůvodňovat, proč jsme inzerci zamítli.

4) Vyhrazujeme si právo neuveřejnit a vymazat takové inzeráty, které se opakují.

5) Vyhrazujeme si právo zařadit inzerát do rubriky, která nejlépe odpovídá obsahu.

6) Je povoleno inzerovat pouze konkrétní předmět nebo službu. Je zakázáno vkládat do nadpisu inzerátu název firmy nebo odkaz na její web. Dále je zakázáno dělat reklamu konkurenci, tzn. webům stejně zaměřeným jako oficiálních stránek města Vrbna pod Pradědem.

7) Je zakázáno inzerovat weby nebo služby, které fungují na principu tzv. refferal nebo affiliate programů. Podstatou těchto programů je provize pro inzerujícího uživatele za každého dalšího, kterého přivede. Takový postup by totiž vedl k zahlcování inzerce odkazy na stejné weby, což je pochopitelně ku škodě návštěvníků.

8) Je zakázáno vkládat inzeráty typu "napište si emailem o více informací". Text, který lze vložit k inzerátu, je dostatečně dlouhý k vyjádření drtivé většiny nabídek a navíc je tu možnost připojit k inzerátu spustitelný odkaz. Lákání emailů z lidí a maskování podezřelých činností nebudeme tolerovat.

9) Je zakázáno vkládat odkazy na jiné inzertní nebo aukční weby - pokud chcete prodávat přes naši inzerci, čiňte tak prosím přímo.

10) Podle zákona nejsme odpovědní za obsah, kvalitu a pravdivost informací. Nemáme povinnost zkoumat, zda jimi nejsou porušována práva třetích osob.

11) Vložený inzerát má maximální platnost pro zobrazení 30 dnů. Po uplynutí této doby je automaticky smazán.

12) Autorizací je vkladateli inzerátu umožněna následně editace, případně výměna fotek a dalších informací.

 
Vytvořeno 10.6.2019 13:13:22 - aktualizováno 17.6.2019 10:49:25 | přečteno 438x | Patrik Locku
load