Dnes je 8.6.2023 a svátek má Medard

Druhy smutečního rozloučení

Smuteční obřadní síň

Kremace bez obřadu, kremace s obřadem, smuteční rozloučení s uložením do hrobu, obřad v kostele.

 • Kremace bez obřadu
  Na základě uzavřené objednávky zařídíme převoz zesnulého z místa úmrtí smluvenou pohřební službou, případně zařídíme převoz přímo do krematoria v Ostravě, kde se provede zpopelnění bez účasti pozůstalých. Přesné datum zpopelnění je uvedeno na dokladu o zpopelnění, jehož vystavitelem je příslušné krematorium. Tento doklad si objednavatel vyzvedne společně s ostatky-urnou v kanceláři, případně ve smluvené pohřební službě (urna bývá zhruba do 14 dnů k dispozici k převzetí-dohoda).
 • Kremace s obřadem (rozloučení+zpopelnění)
  Smuteční rozloučení se zesnulým se koná v naší obřadní síni ve Vrbně pod Pradědem. Nebráníme se i zprostředkování další možnosti, kterou je využít jiné obřadní síně, kaple (kaple sv. Michala v Bruntále), krematoria, či rozloučení v kostele (kostel sv. Michaela archanděla, atd.), vše dle přání pozůstalých.
  Po smutečním rozloučení dle dohody (objednávky) následuje kremace ostatků v krematoriu v Ostravě.
 • Smuteční rozloučení s uložením do hrobu
  Smuteční rozloučení se zesnulým se může konat buď v naší obřadní síni ve Vrbně pod Pradědem, nebo v jakékoliv jiné obřadní síni. Další možností je rozloučení v kostele (kostel sv. Michaela archanděla, atd.), vše dle přání pozůstalých.
  Po smutečním rozloučení dle dohody (objednávky) následuje pohřbení do hrobu na hřbitově ve Vrbně pod Pradědem, případně na jiném hřbitově (dle přání pozůstalých). Provádíme také výkopy hrobů, zařizujeme hudbu, dopravu, květinovou vazbu a další služby.
 • Obřad v kostele
  Smuteční rozloučení se zesnulým se koná v kostele dle přání objednavatele s uložením ostatků do hrobu či hrobky, případně kremací.
20170113 125854
Vytvořeno 14.2.2017 12:44:34 | přečteno 1541x | Patrik Locku
load