Dnes je 30.5.2023 a svátek má Ferdinand

Senioři si za seniortaxi připlatí

Taxi, autor: www.pixabay.com

Senioři od letošního roku za jednu jízdu zaplatí o 5 Kč více.

Již několik let zajišťuje Město Vrbno pod Pradědem pro své seniory službu Seniortaxi. Služba je poskytována osobám starším 65 let a s trvalým pobytem ve Vrbně pod Pradědem a jeho místních částech. Seniortaxi je dotovanou službou z rozpočtu města a senioři jej mohou využít jednosměrně až 10x za měsíc.

Od nového roku došlo vzhledem k nárůstu cen ke změně doplatku. Za jednu jízdu zaplatí senior z původních 15 Kč, nově částku 20 Kč, doprovod za převoz neplatí. 

Cena služby se vztahuje pouze na území města a jeho místní části. V případě jízdy mimo území města již platí běžný ceník provozovatele taxislužby. 

Službu je možné využívat v pracovní dny od 6 do 18 hodin. Objednat jízdu si mohou senioři na tel. čísle 792 252 423


Vytvořeno 24.1.2023 13:25:09 | přečteno 998x | Patrik Locku
load