Dnes je 24.3.2023 a svátek má Gabriel

Klání hasičských týmů vyhráli Vrbenští

SDH Vrbno

V sobotu 3. září soupeřily týmy dobrovolných hasičů o putovní poháry. Vrbenštní mladí hasiči skončili na třetím místě, vrbenští muži vyhráli v soutěži zařazené do Hasičské ligy - Praděd před týmem z Širokého Brodu a Leskovce nad Moravicí. Ženám z vrbenského týmu se dařilo méně, ale soutěžily udatně.

Dne 3.9. proběhl 2. ročník soutěže mladých hasičů o putovní pohár starostky města Vrbna p.P. a 25. ročník soutěže dospělých o putovní pohár starosty SDH. Během dne nám přálo počasí, dráhy byly nachystány, občerstvení připraveno a soutěž začala v 9:00 stratem družstev mladých hasičů. Ti soutěžili v kategoriích mladších a starších žáků. V obou kategoriích vyhráli hasiči z Holčovic a domácí družstva se shodně umístila na pěkné třetí příčce. 

V odpoledních hodinách proběhla soutěž mužů o putovní pohár starosty SDH. Na startu se představilo rovných 20 družstev mužů. Tuto soutěž vyhrálo domácí družstvo hasičů z Vrbna p.P. v čase 17,92. Na druhé příčce se umístili hasiči ze Širokého Brodu s časem 18,26 s (okres Jeseník) a třetí místo obsadilo družstvo mužů z Leskovce nad Moravicí v čase 18,59 s.
V kategorii žen se soutěžilo o pohár poslance Parlamentu ČR Ladislava Velebného. Tuto soutěž vyhrálo družstvo žen ze Široké Nivy, druhé byly ženy z Leskovce n.M. a třetí příčku obsadili ženy z Bílého Potoka. Domácím holkám se bohužel pokus nezdařil a obsadily osmé místo.
Soutěž dospělých je zařazena do seriálu soutěží Hasičské ligy - Praděd, která probíhá již šestým rokem.
Sportovní den se vydařil a hasiči děkují všem sponzorům za krásné ceny a podporu.

Bc. Ondřej Chalupa, velitel jednotky SDH Vrbno pod Pradědem

Soutěž hasičů

SDH Vrbno

SDH Vrbno

 
SDH Vrbno

SDH Vrbno

 
SDH Vrbno

SDH Vrbno

 
 
Vytvořeno 8.9.2016 7:23:59 | přečteno 996x | Mgr. Alena Kiedroňová
load