Dnes je 24.3.2023 a svátek má Gabriel

Začaly práce ve vnitrobloku Družstevní, v místě neparkujte

Oprava vnitrobloku Družstevní

V pondělí 8. listopadu 2021 byly zahájeny ve vnitrobloku ulice Družstevní práce na opravě komunikace a chodníku pro pěší. Žádáme obyvatele žijící v místě, aby své vozy parkovali jinde a umožnili provést práce řádně a v co nejkratším termínu. Děkujeme.

Práce začaly v pondělí 8. listopadu. Podle sdělení Tomáše Vondry z majetkoprávního odboru Městského úřadu ve Vrbně pod Pradědem musí dodavatelská firma postupně provést odvodnění parkovacích míst, opravit stávající asfaltový kryt vozovky a opravit nevyhovující kryt komunikace pro pěší. Kontaktní osobou za dodavatele je Ing. Jiří Klíč, tel. 777 556 554.
Z toho důvodu je zapotřebí celé prostranství uvolnit.  V současné době se provádějí práce na odstranění původního asfaltového krytu komunikace pro pěší a parkování je zde v době provádění prací zakázáno- Zhotovitel díla má vše domluveno s obyvateli této lokality. 

Práce v tomto úseku budou provedeny v rozsahu, kdy v tomto roce bude komunikace pro pěší opravena v úseku od bytového domu č.p. 597 po konec úseku parkovacích míst. Pokud to dovolí klimatické podmínky,  bude provedena oprava této komunikace pro pěší ještě k bytovému domu č.p. 598. "V případě nepříznivého počasí budou práce provedeny na jaře roku 2022, a to v rozsahu dokončení opravy komunikace pro pěší k bytovému domu č.p. 598 včetně opravy k bytovému domu č.p. 592. V současné době řešíme, jak by tady bylo možno navýšit počet parkovacích míst a umístit hnízda s kontejnery pro tříděný odpad," potvrdil Tomáš Vondra. Pokud veřejnost bude potřebovat bližší vysvětlení, je možné jej kontaktovat na tel. č. 554 795 116.

Děkujeme občanům za pochopení, že strpí dočasné omezení pohybu v místě a přeparkováním vozidel pomohou bezproblémové realizaci celé akce.

(ak)
Foto: Archív Města Vrbna pod Pradědem


Vytvořeno 9.11.2021 13:27:00 | přečteno 507x | Mgr. Alena Kiedroňová
load