Dnes je 18.1.2022 a svátek má Vladislav

Organizační schéma

starosta - Petr Kopínec
 místostarostka - Ing. Iveta Pešatová
 tajemník úřadu - Ing. Miroslav Adámek
  správce informačních a komunikačních technologií, webmaster - Patrik Locku
  profesionální hasič města - Bc. Ondřej Chalupa
  Finanční odbor
   vedoucí finančního odboru - Ing. Květoslava Řezníčková
    místní poplatky - Martina Matušková
    účetní - Jana Šenkárová
    účetní, fakturace - Alena Peštálová
    pokladna - Monika Juriková
    účetní, mzdy - Renata Tomčíková
  Majetkoprávní odbor
   vedoucí majetkoprávního odboru - Bc. Pavel Kopča
    byty, nájemné, vyúčtování - Michaela Adámková
    byty, technický pracovník, správa - Veronika Turská
    převody pozemků a nemovitostí - Mgr. Fotis Fotopulos
    pronájmy pozemků - Lenka Olehlová
    projektový manažer - Monika Návojová
    investiční technik
    investice města, administrativa - Tomáš Vondra
    technický pracovník, správa vozového parku - Jiří Marek
  Odbor vnitřních věcí
   vedoucí odboru vnitřních věcí, plánování sociálních služeb, spisovna - Mgr. Monika Janků
    podatelna, úřední deska, spojovatelka - Bc. Nikola Chalupová
    sekretariát, zapisovatelka jednání, asistentka starosty, dopravní obslužnost - Barbora Krahulcová
    matrika, vidimace a legalizace, CzechPoint - Jaroslava Harazinová
    evidence obyvatel, vidimace a legalizace, ztráty a nálezy, CzechPoint - Lenka Kadlecová
    propagace města, výlepová služba - Jitka Grygová
    sociální poradenství a terénní sociální pracovník - Bc. Jana Marková
    přestupkové řízení, stížnosti, příprava voleb - Martina Sakalová
    veřejné opatrovnictví, komunitní plánování sociálních služeb - Ivana Remešová, DiS
  Odbor výstavby a životního prostředí
   vedoucí odboru výstavby a životního prostředí - Ing. Jaroslava Veselá, Ph.D.
    samostatný referent stavebního řádu
    samostatný referent stavebního řádu - Ing. Michaela Nováčková; Ing. Josef Švehla
    samostatný referent stavebního řádu - Bc. Ivana Metelková
    referent životního prostředí, rybářské lístky, administrativa odboru - Paulina Turáková
    silniční správní úřad na místních komunikacích a životní prostředí - Milan Halo
 koordinátor pohřebních činností - Petr Čuj
 odborný garant, projekt Snižování sociálního vyloučení na Vrbensku - Ing. Michaela Bártová
 poradce pro zaměstnanost, projekt Snižování sociálního vyloučení na Vrbensku - Michaela Chytilová
 terénní dluhový poradce, projekt Snižování sociálního vyloučení na Vrbensku - Irena Halamíková


Vytvořeno 11.12.2007 13:04:26 | přečteno 22268x | Patrik Locku
load