Dnes je 28.3.2023 a svátek má Soňa

Zrušení sobotního provozu na pobočce pošty Vrbno pod Pradědem

Česká pošta

Česká pošta, s. p. oznamuje všem svým klientům, že od 1.6.2022 dojde ke zrušení sobotního provozu na pobočce pošty VRBNO POD PRADĚDEM, sídlem: Jesenická 256/12, Vrbno pod Pradědem 793 26.

Hlavním důvodem pro zrušení sobotního provozu je potřeba otevřít maximální počet přepážek v době od 16:00 do 18:00 hodin v pondělí a ve středu. V tento časový úsek jsou na poště řešeny požadavky klientů na časově náročné služby Czech POINTu a Poštovní spořitelny a je potřeba odbavit ostatní klienty, kteří přicházejí na poštu s méně časově náročnými službami.

Všechny služby na naší pobočce poskytujeme v prostředí, kdy jsou zajištěny podmínky pro dodržování vyhlášených vládních opatření proti Covidu.  I z tohoto důvodu je velmi důležitá maximální otevřenost přepážek po celou dobu hodin pro veřejnost a s tím spojené rychlé a plynulé dobavení klientů tak, aby v hale pro veřejnost nedocházelo k jejich kumulaci při vyřizování časově náročných operací.

Služby Czech POINTu jsou na naší pobočce stále více klienty využívány. Tyto služby jsou poskytovány po celou dobu hodin pro veřejnost občanům a právnickým osobám z širokého okolí.

V pondělí a středu je čas do 18:00 hodin využívána převážně pracujícími občany, kteří si tak mohou vyzvednout své uložené doporučené zásilky. V případě potřeby je možné nechat si své zásilky přesměrovat na jinou ukládací poštu, např. v místě svého pracoviště.

K dispozici je rovněž služba Průkaz příjemce umožňující zmocnit kohokoliv k přebírání většiny zásilek a poukázek.

Služby poskytované v rámci sobotního provozu pobočky pošty se omezily v průběhu času na výměnu stíracích losů, které si klienti mohou vyměnit i u jiných prodejců sázkových her.

Uložené balíkové zásilky si občané mohou vyzvednout na pobočce pošty nebo ve čtyřech Balíkovnách ve městě Vrbno pod Pradědem. Většinu těchto zásilek si lze vyzvednou na kód kýmkoliv a kdykoliv.

Důležitou službou pro občany jsou služby Poštovní spořitelny ČSOB a.s. Na naší pobočce pošty si tak občané mohou vyřídit služby v oblasti Osobních účtů, spořících produktů, ČMSS, Penzijního připojištění, je možné zprostředkovat i náročnější produkty v oblasti pojištění či investic u našich vyškolených expertů.

Děkujeme všem občanům a firmám, že využíváte naše služby a těšíme se na Vás na naší pobočce v Po, St 10:00 – 12:00 a 13:00 – 18:00 a v Út, Čt, Pá 8:00 – 12:00 a 13:00 – 16:00.

Česká pošta, s. p.


Vytvořeno 14.4.2022 9:22:30 | přečteno 580x | dotahal
load