Dnes je 24.3.2023 a svátek má Gabriel

Za chutěmi do Karlovy Studánky

Pojez fest, autor: pojez.cz

Přijďte se v sobotu 13. srpna pobavit a pochutnat si na gastofestivalu Pojez fest v Karlově Studánce.

Objevíte nové i tradiční chutě úžasných dobrot a čeká na vás i spousta dalších zážitků. Zábava je připravena i pro celou rodinu v dětské zóně gastrofestivalu. Děti se mohou například projet na ponících, otestovat svou kreativitu a zručnost v připravených dílničkách nebo skotačit ve skákacím hradě.

Těšit se můžete nejen na přípravu skvělého jídla přímo před vámi na cooking show, ale i na kulturní laskominy. Gril rozpálí například Patrik Bauer z Řeznictví u Bobra nebo Petr Bajer z Fully Belly a kulinářské show přidají i další kuchaři a barmani z Moravskoslezského kraje. Poslechnout si ale budete moci i známé písničky skupiny Buty nebo Rock & Roll Bandu Marcela Woodmana. A pobaví vás vystoupení stand up komiků Karla Hynka a Pavla Tomeše.

Součástí Pojez festu bude i chilli show s ochutnávkou chilli papriček, ocenění Regionální potraviny Moravskoslezského kraje a interaktivní zábava pro malé i velké. Zaposlouchat se pak můžete i do tónů lidových písní, které na gastro festivalu v podhůří Jeseníků rozezní cimbálovka.

Do Karlovy Studánky vyrazí v den akce i speciální přímá autobusová linka Ostrava – Karlova Studánka.

Z Vrbna pod Pradědem z autobusové zastávky železniční stanice pojede autobus do Karlovy Studánky. První jízda je v 9.15 hodin, pak autobus pojede každou hodinu, vždy ve čtvrt, až do 19.15 hodin. Poslední výjezd do Karlovy Studánky pak bude ve 20.45 hodin. Zpět z Karlovy Studánky z dolního parkoviště jede první spoj v 9.30 a pak každou hodinu, vždy o půl, až do 20.30. Poslední linka jede ve 22 hodin.

Kyvadlová autobusová doprava zdarma bude jezdit i mezi Karlovou Studánkou a Malou Morávkou. (ot) Zdroj: pojez.cz

ikona souborugastrofestival pojez fest

 


Vytvořeno 11.8.2022 13:41:09 | přečteno 1267x | dotahal
load