Dnes je 8.6.2023 a svátek má Medard

Účastníci přednášek se stanou účastníky zájezdu

Přednáška, autor: picabay.com

Dva cykly přednášek mohou v první polovině roku 2022 navštěvovat zájemci ve Vrbně pod Pradědem, stačí se jen přihlásit ve středisku Střecha. Zde také vzdělávací akce probíhají.

Lidé si mohou vybrat buď přednášky Virtuální univerzity třetího věku, a nebo přednášky Univerzity volného času.

Virtuální univerzita třetího věku je zaměřena v nastávajícím půlroce výhradně na hudbu, šest přednášek je věnováno nejrůznějším hudebním nástrojům. Posluchači společně sledují předtočené video s přednáškou. Pokud mají nějaké dotazy, lze je po přednášce položit přes počítač a lektor odpoví. Cena za šest přednáškových večerů je 350 korun, začíná se 1. února.

Univerzita volného času má na první pololetí tohoto roku připraveno sedm přednášek z nejrůznějších oborů, poplatek činí 555 korun, přihlášky se přijímají do 12. února. Pokud někdo promešká termín pro přihlášení, nebo bude stát jen o některé přednášky Univerzity volného času, nemusí zoufat. Vstup na jednotlivé akce je možný i pro zájemce z řad veřejnosti za 150 korun, je však potřebná rezervace předem na telefonu: 732 321 700 nebo e-mail: rybarjakub@kiv-vrbno.cz. Na těchto kontaktech se také přijímají přihlášky na Univerzitu volného času a Virtuální univerzitu třetího věku.

Pro absolventy obou univerzit je pak v květnu připraven celodenní výlet, cíl zájezdu je prozatím překvapením. ((ot) 

Univerzita volného časuVirtuální univerzita třetího věku


Vytvořeno 14.1.2022 9:41:39 | přečteno 411x | dotahal
load