Dnes je 24.3.2023 a svátek má Gabriel

Sváteční nálada ve Střelniční ulici

Adventní výzdoba, autor: Maik Stuchlík

Kdo se ve tmě ztratí, najde světlo na Střelniční...


Kdo se chce ve Vrbně pokochat pohledem na svátečně osvícený domek a vychutnat si vánoční atmosféru, může zajít do Střelniční ulice. Na podívanou a vrbenské Vánoce s Olafem sem zve spolek Everest Vrbno, držitel vrbenských rekordů v České knize rekordů 2019 a 2022 a také vítěz loňské soutěže o nejkrásnější vánoční výzdobu ve Vrbně.

Dům, který je sídlem spolku, je ozdoben tisíci úsporných led diodových světýlek, tak jako o loňském adventu. „Jako předseda spolku chci tímto způsobem poděkovat každému, kdo nám s přípravou rekordů pomohl a všem ostatním popřát krásné Vánoce a šťastný nový rok 2023,“ uvedl Maik Stuchlík, předseda spolku Everest Vrbno.

U vchodu na kolemjdoucí čeká vánoční stromeček a socha Olafa, který má rád objetí a v písničkách léto. Olaf je sněhulák z animovaných filmů ze studia Walt Disney. A jako oblíbená filmová postava spojená se zimou se sněhulák Olaf objevuje i jako dekorace při adventní výzdobě.

Po prvé se Střelniční ulice rozzářila v neděli 20. listopadu a pro potěšení bude svítit až do Nového roku, a to vždy od pondělí do čtvrtku od 17 do 20 hodin a od pátku do neděle od 17 do 21 hodin.

Dalibor OTÁHAL, pracovník public relationsVytvořeno 22.11.2022 9:23:42 | přečteno 1519x | dotahal
load