Dnes je 2.4.2023 a svátek má Erika

Poděkování starosty

Projekty města
Vážení a milí spoluobčané, přátelé a spolupracovníci, prázdniny uběhly jako voda, vrátili jsme se k běžným rodinným starostem a doufám i radostem. Děti se vrátily do školních lavic, končí léto a začíná podzim. Rok za rokem, stále stejně. Společně jsme doputovali ke konci volebního období a nebylo vůbec jednoduché.
Dva roky nás trápil Covid a teď ekonomická a energetická krize. Rád bych využil prostor, abych co nejupřímněji poděkoval všem kolegyním a kolegům v zastupitelstvu obce, se kterými jsem měl možnost spolupracovat v tomto končícím čtyřletém období. Kdo již někdy v zastupitelstvu pracoval, dobře ví, že se nejedná o funkci čestnou, ale naopak o velice náročnou na čas, znalost místní problematiky, řady předpisů atd. Rozhodování většinou není zdaleka tak jednoduché, jak se při pohledu zvenčí zdá. Proto si všichni, kteří se do činnosti v zastupitelstvu zapojili, zaslouží uznání. Také bych chtěl poděkovat všem kolegům a kolegyním z MÚ.
Veliké poděkování patří i Vám, milí spoluobčané, přátelé a ti kteří jste pomáhali a měli dosti trpělivosti v minulých 4 letech. Mnohdy to opravdu nebylo lehké, uzávěry ulic, objížďky a jiné okolnosti které Vás mnohdy omezily.
I přes dva roky Covidu se mnohé akce podařily- cyklostezka, ordinace zubařů, opravy bytových domů, cest chodníků a mnohých jiných…
Snažili jsme se připravit výstavbu 36 nových stavebních parcel, rekonstrukce domova důchodců, překladiště odpadů, sportovní haly a mnohých jiných projektů. I přes tak nepříznivou dobu se nám podařilo proinvestovat přes 100 mil Kč. Z této částky bylo přes 32 mil Kč dotací.
Ještě jednou děkuji všem, kteří jste mi byli oporou. Prosím, snažme se vrátit k normálu, a k tomu Vám všem přeji, ať Vaše kroky směřují vždy správným směrem a děláte pouze správná rozhodnutí.

Přeji všem budoucím nově zvoleným členům zastupitelstva i všem občanům Vrbna hodně elánu a úspěchů.

Petr Kopínec, starosta města

Poděkování starosty

Projekty města

Projekty města

 
Projekty města

Projekty města

 
Projekty města

Projekty města

 
Projekty města

Projekty města

 
Projekty města

Projekty města

 
Projekty města

Projekty města

 
Projekty města

Projekty města

 
 
Vytvořeno 21.9.2022 8:49:15 | přečteno 994x | jgrygova
load