Dnes je 28.3.2023 a svátek má Soňa

Navrhněte osobnosti na ocenění města

Převzetí Poděkování RM v r. 2021

I tento rok můžete navrhnout osobnosti nebo kolektiv na udělení ocenění města. Ocenění se uděluje  aktivním jednotlivcům, osobnostem města a kolektivům či týmům. Návrhy na ocenění můžete podat až do konce února.

Zastupitelstvo a rada města uděluje ocenění aktivním jednotlivcům, osobnostem města a kolektivům či týmům. Návrhy na ocenění můžete podat až do konce února, a to na předepsaném ikona souboruformuláři, případně si jej můžete vyzvednout na podatelně MěÚ. 
Město může udělit cenu za významnou a dlouhodobou práci v oblasti umělecké, vědecké, sportovní, výchovné či v jiné oblasti společenského života, mající vztah k městu Vrbnu pod Pradědem nebo naše město propagují v rámci regionu, kraje či České republiky. Ocenit může také významné dílo, mimořádný úspěch nebo čin, významný humánní čin. Cena se uděluje za uplynulý rok. Cena pro jednotlivce může být udělena i po jeho smrti in memoriam, cenu v takovém případě převezmou rodinní příslušníci.
Zastupitelé na svém zasedání v prosinci 2021 schválili změnu ikona souboruzásad pro udělování ocenění, které se týkají udělování Ceny města. Toto ocenění se nově bude udělovat 1x za volební období zastupitelstva. Může však být uděleno i mimořádně za zvlášť záslužný čin jako je hrdinství, záchrana života apod.

Vytvořeno 14.1.2022 11:21:37 | přečteno 453x | jgrygova
load