Dnes je 24.3.2023 a svátek má Gabriel

Mysliveckou ulici čeká asfaltování

Myslivecká ulice

Kvůli čištění komunikace a pokládce asfaltu dojde k omezení provozu.

Rekonstrukce Myslivecké ulice se blíží do finále. V plánu je nyní pokládka asfaltového krytu vozovky. Motoristé ale musí počítat s tím, že kvůli těmto pracím zde bude omezen provoz.

Nejprve přijde na řadu čištění vozovky od nečistot zametacím vozem. Pokud to počasí dovolí, práce by měly probíhat ve čtvrtek 24. a v pátek 25. listopadu.

Pokládka ložné a obrusné vrstvy asfaltového krytu je naplánována na pondělí 28. listopadu a práce budou probíhat dle rozsahu cca 4 dny, v tomto období se na komunikaci budou pohybovat vozidla pokládkové čety a tím dojde k omezení provozu.

Prosíme motoristy, aby danou dobu co nejméně využívali tuto komunikaci. Z toho důvodu žádáme majitele vozidel, aby své automobily přeparkovali mimo prostor, kde se bude asfaltovat a kde se bude pohybovat pracovní technika. Tak se předejde případnému nechtěnému poškození zaparkovaných aut.

Při provádění prací jsou stavebníci velice omezeni klimatickými podmínkami, které mohou nastat. V případě nepřízně počasí bude pro tyto práce zvolen jiný termín a veřejnost bude včas informována. 

Děkujeme motoristům za pochopení. Již brzy jim bude odměnou opravená komunikace.

Dalibor OTÁHAL, pracovník public relations


Vytvořeno 22.11.2022 12:42:31 | přečteno 2135x | dotahal
load