Dnes je 22.3.2023 a svátek má Leona

Cesta za pokladem vede přes lesopark

Infocentrum

Zábavná venkovní hra Poklad láká k cestě do vrbenského lesoparku. Komu se podaří splnit všechny úkoly a dobře vyplnit tabulku, může si na konci svého pátrání vybrat odměnu z truhlice.

Úkolem je najít co nejvíce z 25 barevných cedulek s psími kamarády, na nich najít tajné značky a vybarvit si podle nich vybraná políčka v kódovací tabulce. Tak hráči získají kód k truhle s pokladem. Kdo zvládne najít všechna stanoviště a zapíše si do plánku povolání, která pejsci představují, může se navíc těšit na malý bonus, sladkost, kterou získá ve vrbenském infocentru.

Ke hře je nutná kódovací tabulka a pastelka. Zájemci si ji mohou koupit buď na internetové adrese u provozovatele hry www.cestickou.cz/poklad-vrbno-pod-pradedem  a tabulku si sami vytisknou a nebo ji získají osobně v Turistickém informačním centru Vrbno. Cena hry pro jednoho hráče je 150 korun a zahrnuje plánek k trase za pokladem a jednu odměnu z truhly.

Pro hráče hry mají v infocentru jednu speciální nabídku, tou je zapůjčení koloběžek za 20 korun za kus. Rezervovat si je zájemci mohou na telefonním čísle 733 534 167.

Cíl hledací hry je u vrbenského infocentra, zde hráči zadají kód na zámku do zahrady a pak i na zámku u truhly s pokladem. Ta je plná nejrůznějších plyšáků, na každého hráče čeká jeden.

Zábavná hledací hra Poklad byla vytvořena v rámci projektu Rozvíjíme cestovní ruch ve Vrbně, který pomáhá spolufinancovat Moravskoslezský kraj.

Hledací a luštící hry najdou zájemci v Jeseníkách ještě v Karlově Studánce, Malé Morávce, Janovicích u Rýmařova, Velkých Losinách a v Loučné nad Desnou.


Cesta za pokladem vede přes lesopark

Hra Cestičkou začíná a končí ve vrbenském infocentru.
Infocentrum

Infocentrum

 
Infocentrum

Infocentrum

 
Infocentrum

Infocentrum

 
Infocentrum

Infocentrum

 
Infocentrum

Infocentrum

 
Infocentrum

Infocentrum

 
Infocentrum

Infocentrum

 
 
Vytvořeno 17.5.2022 10:32:56 | přečteno 370x | dotahal
load