Dnes je 25.9.2023 a svátek má Zlata

Automobilový závod Vrbenský vrch

Závod Vrbenský vrch 2020

Kvůli závodům bude od pátku 15. do neděle 17. července uzavřena silnice mezi Vrbnem a Pustou Rudnou.

Příznivci rychlých aut a automobilového sportu si o třetím červencovém víkendu přijdou ve Vrbně pod Pradědem na své. V sobotu 16. a v neděli 17. července se zde pojede devátý ročník Mezinárodního mistrovství závodů automobilů do vrchu, který je spojený s Mistrovstvím České republiky, Maverick  Hill Climb Czech a Českou trofejí. Pořadatelé očekávají přes stovku závodníků z Česka, Slovenska, Polska, Rakouska, Německa a dalších zemí.

Motoristé musí počítat s tím, že po dobu konání závodů bude uzavřena silnice mezi Karlovicemi a Vrbnem pod Pradědem. V sobotu a v neděli pořadatelé zajistili bezplatnou kyvadlovou dopravu. Minibus začne jezdit z Vrbna pod Pradědem v sobotu v 8.30 hodin a z Karlovic pak zpět v 9 hodin a bude jezdit v hodinových intervalech. Končit pak bude v 17 hodin. Po oba dny se od 8 hodin pojede trénink, předpokládaný strat závodu je ve 12 hodin.

Přitažlivý je i doprovodný program, který proběhne u areálu vrbenské hasičské zbrojnice v sobotu 16. července. Na podiu od 18 hodin vystoupí kapela ABBA revival, od 20 hodin zahraje Kabát revival a od 22 hodin je na programu diskotéka. Na neděli jsou připravené vyhlídkové lety vrtulníkem.

Minibus Vrbenský vrch
Vytvořeno 8.7.2022 10:58:24 | přečteno 1462x | dotahal
load