Dnes je 24.3.2023 a svátek má Gabriel

Zapojte se do soutěže o nejkrásnější vánoční výzdobu

Vánoční výzdoba, autor: Pixabay.com

Pošlete fotografii vašeho vánočního stromku nebo vánočního exteriéru domu a můžete se těšit na ještě jeden dárek letošních Vánoc.

Vánoce už jsou za námi, ale ještě máme šanci získat vánoční dárek a prodloužit si radost ze svátečních dní. Stále běží soutěž o nejhezčí vánoční výzdobu ve Vrbně pod Pradědem. Povedlo se vám letos mimořádně hezky nazdobit stromek? Máte vánočně nazdobenou zahradu nebo vám září okno, terasa, balkon či vstup do domu? Pošlete fotografii vašeho vánočního stromku nebo vánočního exteriéru domu a můžete se těšit na ještě jeden dárek letošních Vánoc.

Soutěží se ve dvou kategoriích: vánoční stromek a vánočně vyzdobený exteriér domu. Do každé kategorie můžete poslat maximálně tři fotky, tedy celkem šest snímků. Fotografie ve formátu JPG/JPEG zašlete do 31. prosince na e-mail fotosoutez@kiv-vrbno.cz, uveďte název kategorie, své jméno a příjmení, místo a kontakt na sebe.
Od 5. do 16. ledna 2022 bude probíhat hlasování veřejnosti na webových stránkách www.strecha-vrbno.cz. Každý má jeden hlas. Na autory oceněných fotografií čekají vstupenky na Ples města s Dashou, vstupenky na představení ve Střeše, vánoční dekorace a malé překvapení.

Soutěžící dává organizátorům svou účastí v soutěži souhlas s bezplatným užitím fotografií k využití na webových stránkách organizátorů či ve Zpravodaji Sdružení obcí Vrbenska. Více se dozvíte v souboru Pravidla soutěže. (ot)

ikona souboruPravidla soutěže 

Vytvořeno 28.12.2021 14:01:08 | přečteno 452x | dotahal
load