Dnes je 28.3.2023 a svátek má Soňa

Zahrajte si v létě s dětmi Mezi řádky

Pasování prvňáčků a druháčků

Pro malé milovníky příběhů je připravena pro čas prázdnin dobrodružná hra "Mezi řádky". Hraje se až do 5. srpna jak doma, tak na zahradě městské knihovny, tak v okolí města. Děti budou odměněny, třeba také čtením do ouška, dobrodružnými výpravami. Jak začít hrát? Přijít v otevírací dobu do Městské knihovny pro propozice soutěže a pak už začít hrát. 

Městská knihovna ve Vrbně pod Pradědem ve spolupráci s Rodinným centrem v Bílovicích nad Svitavou zve všechny malé milovníky příběhů k účasti na dobrodružné hře „MEZI ŘÁDKY“
Kdy: 7. 7. - 5. 8. 2021
Kde: u Vás doma, na zahradě knihovny a v okolí Vrbna pod Pradědem
Za kolik: 50,-Kč/dítě (součástí je odměna, 4x čtení do ouška a 4 dobrodružné výpravy)

Víte, k čemu může sloužit kouzelná baterka? Chcete se seznámit s tetičkou Smrští? Zažít ještě nějaké nové dobrodružství? Pak se určitě zapojte do naší nové hry, ve které vás mezi řádky provedou hned čtyři různí průvodci a nasměřují vás na stopu, kde už příběhy ožijí životem, který jim sami vdechnete. Hra je rozdělena na 4 etapy (po týdnech, vždy od čtvrtka do úterý). Hra začíná rozdáním dispozic, které si můžete vyzvednout v knihovně do pátku 30.7. v půjčovní době. Převážná část se bude odehrávat venku, ve vrbenských hvozdech. Neváhejte a pojďte do toho s námi! 

ikona souboruVíce o hře Mezi řádky

Mgr. Helena Rybárová, vedoucí městské knihovny 
Ilustrační foto: Ladislav Olejníček      

Letní prázdninová půjčovní doba

PO + ÚT + ČT + PÁ - 8:00-11:30 a 12:30-16:00
ST -    8:00-11:30                            

Vytvořeno 14.7.2021 13:57:27 | přečteno 362x | Mgr. Alena Kiedroňová
load