Dnes je 23.9.2023 a svátek má Berta

Tým dračích lodí hledá další lišky a lišáky

Vrbenské lišky

Blíží se tradiční Závod Dračích lodí Slezská Harta, který se koná v Leskovci nad Moravicí ve dnech 20. až 22. srpna 2021. Tým Vrbenských lišek je v tuto chvíli oslaben o několik členů, kteří jsou zdravotně indisponováni. Oslovuje další možné členy, milovníky sportu, týmového ducha a legrace, aby se přihlásili a reprezentovali Vrbno p. P. v prestižním závodu. 

"Budeme rádi, když se k nám přidáte a posílíte naše řady. Za to užijete hodně legrace, hlavně pak tu nenapodobitelnou soutěžní atmosféru s hecováním pro co nejlepší výkon," uvedla kapitánka týmu Pavla Müllerová. Věří, že ve městě s velkými sportovními tradicemi, s řadou sportovních klubů a oddílů, ale také s bezvadnou partou hasičů se podaří řady týmu rozšířit.  Přihlásit se mohou mladí lidé i lidé starší s dobrou fyzickou kondicí.

Vrbenské lišky si letos odnesly už dvě vítězství na závodech na Vrbickém jezeře u Bohumína v kategorii FUN. Tam startovaly 5. června na 200 a na 1.000 metrů v lodi pro deset veslujících. Na Slezské Hartě budou startovat větší lodě pro dvacet veslařů a jednoho bubeníka. Noví členové si určitě vyzkoušejí, jak se vesluje na dračí lodi, před závodem budou společné tréninky.

Chcete se stát vrbenskou liškou či lišákem a zažít prázdninové dny na vodě s kamarádskou partou? Přihlásit se můžete kapitánce týmu Ing. Pavle Müllerové, email: mullerovapavla@kiv-vrbno.cz, tel. 739 076 553. 

(ak)
Foto: archív Vrbenských lišek


Vytvořeno 28.7.2021 10:46:34 | přečteno 775x | Mgr. Alena Kiedroňová
load