Dnes je 28.3.2023 a svátek má Soňa

Soutěž o nejkrásnější vánoční výzdobu

Vánoční soutěž   plakát

K vánočním svátkům patří výzdoba našich oken, teras, zahrad a v neposlední řadě vánočního stromku. A proč se s tou parádou nepochlubit? Zašlete nám fotografii Vašeho vánočního stromku nebo Vašeho vánočního exteriéru a vyhrajte některou z cen.

Pravidla soutěže

Soutěž o nejkrásnější vánoční výzdobu ve Vrbně vyhlašuje Město Vrbno pod Pradědem a Kulturní, informační a vzdělávací centrum Vrbno, p.o.

Soutěž probíhá ve 2 kategoriích

Vánoční stromek
Vánočně vyzdobený exteriér domu (balkón, okno, terasa, zahrada, …)

Jaké máme pro Vás ceny

Kategorie Vánoční stromek

  • 1. cena: 2 vstupenky na Ples města s Dashou + překvapení
  • 2. cena: vánoční dekorace + překvapení
  • 3. cena: vánoční dekorace + překvapení

Kategorie Exteriér domu

  • 1. cena: vánoční dekorace + překvapení
  • 2. cena: vánoční dekorace + překvapení
  • 3. cena: vánoční dekorace + překvapení
Cena poroty: 2 vstupenky na představení ve STŘEŠE dle vlastního výběru

Komu je soutěž určena

Soutěže se mohou zúčastnit osoby bez omezení věku.
Soutěžící fotografie zašle ve formátu JPG/JPEG, max. 3 fotografie do každé kategorie. Celkem tedy 6 fotografií.
Soutěžící zašle fotografie na e-mail fotosoutez@kiv-vrbno.cz, uvede název kategorie, své jméno a příjmení, místo a kontakt na sebe.
Soutěžící dává organizátorům svou účastí v soutěži souhlas s bezplatným užitím fotografií k využití na webových stránkách organizátorů či ve Zpravodaji Sdružení obcí Vrbenska
Soutěž probíhá od 1. 12. 2021 do 31. 12. 2021 ve Vrbně pod Pradědem.
Od 5. 1. 2022 do 16. 1. 2022 bude probíhat hlasování veřejnosti na webových stránkách www.strecha-vrbno.cz. Každý má jeden hlas.
Po ukončení hlasování proběhne vyhodnocení a bude udělena cena poroty, která bude složena ze zástupce Města Vrbno p. P., KIV Vrbno a spolku EVEREST.
O výsledku soutěže budou výherci informováni prostřednictvím výherní listiny, která bude zveřejněna v únorovém Zpravodaji a na sociálních sítích.

Na výhru není právní nárok. Organizátor si vyhrazuje právo soutěž zkrátit, prodloužit, změnit nebo zrušit. Zasláním soutěžní fotografie soutěžící uděluje výslovný souhlas se zpracováním osobních údajů v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů v rozsahu: jméno, příjmení, bydliště, email, registrovaná fotografie organizátorům jako zpracovatelům osobních údajů pro účel provedení a vyhodnocení soutěže. Soutěžící tento souhlas uděluje zpracovateli pro účel provedení a vyhodnocení soutěže na dobu 5 let od udělení tohoto souhlasu. Zejména se jedná o souhlas s užitím poskytnutého jména ve sdělovacích prostředcích, webových stránkách a sociálních sítích organizátora.

ikona souboruPlakát
ikona souboruPravidla soutěže


Vytvořeno 1.12.2021 11:24:01 | přečteno 630x | jgrygova
load