Dnes je 25.9.2023 a svátek má Zlata

Informace k podání přiznání k dani z příjmů fyzických osob za rok 2020

Kalkulačka, autor: Pixabay.com

Konec zákonné lhůty pro podání přiznání k dani z příjmů fyzických osob za rok 2020 připadá na 1. dubna 2021. V případě, že bude přiznání k dani z příjmů fyzických osob občanem podáno elektronicky, připadá konec lhůty na 3. května 2021. Občanům, kterým přiznání zpracuje a podá daňový poradce, končí lhůta pro podání tohoto přiznání až 1. července 2021. V těchto lhůtách je daň z příjmů fyzických osob také splatná.

Vzhledem k epidemiologické situaci letos nemohou zaměstnanci územních pracovišť Finančního úřadu pro Moravskoslezský kraj v průběhu března vyjíždět za občany do obcí a na minimum je omezena také možnost osobních konzultací k vyplnění přiznání, které lze v budovách územních pracovišť realizovat jen v případech předběžného telefonického sjednání termínu osobního jednání se zaměstnancem územního pracoviště.
Finanční úřad proto prosí občany, aby k vyřízení svých dotazů použili zejména telefonickou a elektronickou komunukaci.

Kontakt na územní pracoviště finančního úřadu Bruntál:
Mail:  podatelna3205@fs.mfcr.cz
Tel.:  554 792 111

  • Pro podání daňových tvrzení a dalších podání finančnímu úřadu jsou určeny také sběrné boxy, které jsou umístěné na všech aktuálně otevřených územních pracovištích (v Ostravě I, Ostravě II, Ostravě III, v Opavě, v Hlučíně, v Třinci, ve Frýdku- Místku, v Havířově, v Karviné, v Bruntálu, v Krnově, v Novém Jičíně, v Kopřivnici a v budově sídla Finančního úřadu pro Moravskoslezský kraj v Ostravě).
Bližší informace k podání přiznání k dani z příjmů fyzických osob naleznete ikona souboruzde.
Informace pro občany ke sběrným boxům naleznete ikona souboruzde

(jg)
Vytvořeno 1.3.2021 15:48:16 - aktualizováno 12.3.2021 10:34:13 | přečteno 409x | jgrygova
load