Dnes je 22.3.2023 a svátek má Leona

Už se bruslí, dopoledne je pro školy

kluziště

V areálu TJ Sokol je již otevřeno kluziště s umělým povrchem. Určeno je široké veřejnosti a bruslí se tady v pracovních dnech od 13 do 19 hodin, o víkendech už od 9 hodin. Dopoledne pracovních dnů mohou po předchozí telefonické domluvě využít k bruslení zejména školy. Na provoz dohlíží určený pracovník města, u něhož je v případě potřeby k dispozici také lékárnička. V místě se nabízí k zapůjčení dvacet párů bruslí. Novinkou od pátku 21. února je otevřené občerstvení s teplým čajem, dětským punčem, nealko nápoji i třeba grogem pro dospělé. Fungovat bude každou středu, pátek, sobotu a neděli od 16 do 19 hod. 

Kluziště je přístupno od 7. února prakticky až do konce března. Po dvou letech, kdy mohla radnice část nákladů na půjčení a provoz kluziště uhradit z dotace, tentokrát náklady nese celé. Při výběru vhodného termínu zavážil čas jarních prázdnin, kdy do Vrbna pod Pradědem přijíždí řada rodin s dětmi z blízkého okolí i z dáli. 

Připomínáme, že pro umělé kluziště je zapotřebí mít dobře nabroušené brusle. V místě je také možnost zapůjčení dvaceti párů bruslí.

(ak)
Foto: Vrbno pod Pradědem
Na kluzišti -  22. únor 2020
Vytvořeno 11.2.2020 11:42:48 | přečteno 522x | Mgr. Alena Kiedroňová
load