Dnes je 22.3.2023 a svátek má Leona

Oprava Husovy už začaly, ve čtvrtek začne frézování

Husova Kie

Od pondělí 24. srpna začínají práce na opravě povrchu místní komunikace Husova a postupovat budou po etapách. První úsek vede od Benziny po křižovatku Husova x Sv. Čecha, druhý od křižovatky s Erbenovou po místní komunikaci Žižkova, včetně části s odbočením na komunikaci Na Bělidle. Třetí etapou budou práce ve vnitrobloku nad kotelnou, slepá místní komunikace podél bytového domu č.p. 493. Po dobu rekonstrukce, která má skončit 23. října, bude v lokalitě Husova ztíženo parkování, vjezdy k domům budou zachovány. Doporučujeme řidičům zaparkovat auta na bezpečných místech.

Doprava bude po dobu rekonstrukce Husovy omezena, průjezd ale bude možný. Řidiči ale musí počítat, že se v upravovaném úseku pohybuje fréza a další technika. 

  • frézování má začít ve čtvrtek 27. srpna
  • od 7. do 11. září bude prováděna recyklace za studena, v ulici budou velké stroje a místem bude obtížné projet. "Kdo nemusí, ať tudy raději vůbec neprojíždí," uvedl Tomáš Vondra z majetkoprávního odboru MěÚ.
  • s úplnou uzavírkou se počítá ve 40 a 41. týdnu roku při pokládce asfaltového krytu vozovky

„Informaci vylepujeme na dveře objektů, které jsou přístupny z této místní komunikace. Počítáme se vstřícností motoristů, kteří budou muset po dobu oprav v konkrétním úseku zaparkovat své vozy na jiném vhodném místě, aby auta nebránila opravám," uvedl Tomáš Vondra. Vhodnými místy k bezpečnému zaparkování je prostor po strženém domu na křižovatce s ulicí Žižkova, případně také parkoviště nad Penzionem U Hradilů.

Děkujeme motoristům za pochopení. 

(ak)
Ilustrační foto: Město Vrbno pod Pradědem

Vytvořeno 25.8.2020 11:29:06 | přečteno 665x | Mgr. Alena Kiedroňová
load