Dnes je 24.3.2023 a svátek má Gabriel

Krok byl na straně Karety

na sjezdovce OLE

Internetem se nese informace, že město Vrbno pod Pradědem je na vině, že provozovatel vleků ve Ski Aréně Vrbno KARETA Bruntál nemůže zasněžovat sjezdovky, a tedy je možné, že se tuto zimu nad Vrbnem ani nebude lyžovat.  Pravda je ovšem jiná, právě KARETA Bruntál nekomunikuje s provozovatelem vodovodů a kanalizací, společností TECHNICKÉ SLUŽBY VRBNO a neučinila nic pro dohodu o dodávce vody pro technologii zasněžování. Přinášíme stanovisko jednatele TS Vrbno, které objasňuje více.

"Dobrý den,

reaguji na prohlášení Ski Arény Vrbno, s vlastníkem byla ukončena smlouva na dodávku neupravené vody v březnu 2019. Vlastník areálu byl informován, že pokud nedojde z jeho strany k vybudování vlastního zdroje pro zasněžování, bude nutné zahájit jednání o nové smlouvě nejpozději v září 2019. 

Jednání bohužel proběhla až na konci listopadu 2019. Navrhovanou smlouvu na dodávku neupravené vody za námi stanovených podmínek a ceny nám do dnešního dne nikdo nepodepsal, ani nepřipomínkoval. Z důvodu nepodepsání smlouvy a zejména z důvodu nedostatku vody v horním tlakovém pásmu nebylo čerpání ze strany TS Vrbno s.r.o. povoleno."

Bc. Miroslav Pella, jednatel TECHNICKÝCH SLUŽEB VRBNO s.r.o.

Související článek Zasněžování nesmí ohrozit dodávku pitné vody

Vytvořeno 3.1.2020 16:42:28 | přečteno 2426x | Mgr. Alena Kiedroňová
load