Dnes je 24.3.2023 a svátek má Gabriel

Přihlaste své děti na příměstský tábor

7. turnus - Týden s Sherlockem Holmesem

Filmové prázdniny, takový je název celotáborové hry s devíti týdennímu turnusy příměstského tábora. Od pondělí do pátku, od rána do pozdního odpoledne, mohou děti ve věku od 7 do 15 let trávit čas se svými vrstevníky, hrát si, sportovat, poznávat nová místa. První turnus začíná už 1. července, počet míst pro každý turnus je čtyřiadvacet. Přihlášky jsou již k dispozici na podatelně městského úřadu, ale také zde, na našich stránkách. 

Letos je na výběr z devíti turnusů, ten první začíná 1. července, poslední končí 30. srpna. Pro každý turnus se počítá s 24 dětmi, pokud by snad nebylo přihlášeno alespoň deset děvčat a kluků, může organizátor daný turnus zrušit. Tábor je určen zejména vrbenským dětem, pokud turnus nebude plný, mohou být zapsány také děti s trvalým bydlištěm mimo Vrbno pod Pradědem. Za týdenní příměstský tábor zaplatí dítě z Vrbna p. P. 490 korun, cena pro děti odjinud činí 650 korun. V ceně jsou obědy, dopolední a odpolední svačiny i pitný režim, za jízdné a vstupné na výletech si děti připlatí.

Přihláška na příměstský tábor i další propozice jsou ke stažení si mohou zákonní zástupci dětí vyzvednout na podatelně Městského úřadu Vrbno pod Pradědem, nebo stáhnout zde. Pro každý turnus se vyplňuje přihláška zvlášť. Pro bližší informace k obsazenosti turnusu i další podrobnosti mohou zájemci volat na tel. 554 795 151, nebo psát na email: jitka.grygova@vrbnopp.cz

Příměstský tábor je spolufinancován z rozpočtu města a podporou Místní akční skupiny Hrubý Jeseník i Evropské unie. (ak)

Ilustrační foto z příměstského tábora pořádaného v roce 2018 - Archív města

ikona souboruFilmové prázdniny 2019
Informace k táboru ikona souboruPříměstský tábor - informační leták

Navazující článek, kde naleznete více informací a dokumenty ke stažení: Příměstský tábor 2019


Vytvořeno 4.6.2019 8:03:21 | přečteno 751x | Mgr. Alena Kiedroňová
load