Dnes je 28.3.2023 a svátek má Soňa

Podpořte svým hlasem naše hasiče

Záchrana osob propadlých pod led

Do finále ankety dobrovolných hasičů roku v České republice se nominovala ze severu Moravy také jednotka Sboru dobrovolných hasičů z našeho města. Veřejnost může hlasováním až do 25. října 2019 ovlivnit konečné pořadí. První tři týmy získají finanční a věcné ceny v hodnotě takřka dvou milionů korun. Jak hlasovat?

Smyslem a posláním ankety Dobrovolní hasiči roku (dále jen Anketa) je podpora a propagace činností sborů a jednotek sborů dobrovolných hasičů obcí v České republice, jejich ocenění za vykonávanou službu veřejnosti za posuzované období a motivace k dalšímu zlepšování služeb veřejnosti. Dále podpora prevence požární ochrany v rámci činností sborů a jednotek sborů dobrovolných hasičů obcí. Odbornými garanty ankety jsou členové „Odborné komise ankety“, kterými jsou zástupci Generálního ředitelství HZS ČR, zástupci Hasičských záchranných sborů krajů, zástupci těchto tří sdružení: Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska, Moravská hasičská jednota a Česká hasičská jednota. JSDH Vrbno pod Pradědem postoupila do finálního kola ankety v sekci "sever Moravy".

Devítičlenná odborná porota Ankety Dobrovolní hasiči roku oznámila nominace 25 jednotek a 25 sborů dobrovolných hasičů z celé České republiky, kteří budu oceněni za profesionální provedení zásahu a preventivní a výchovnou činnost. Začalo tak finále 9. ročníku Ankety, ve kterém bude moci veřejnost až do 25. října hlasovat o nejlepším zásahu a činnosti roku 2019. Cílem Ankety je najít, ocenit a finančně a věcně podpořit činnost dobrovolných hasičů a současně upozornit veřejnost, že jsou nepostradatelnou součástí našeho integrovaného záchranného systému. Díky partnerům finalisté na prvních třech místech k ocenění také obdrží finanční a věcné ceny v minimální celkové výši 1.850.000 Kč. 

Podpořte a hlasujte pro vrbenské hasiče. Hlasování se provádí www.adhr.cz.

Hlasování začalo 18. září 2019 a končí 20. října 2019 ve 24:00 hod.

Hlasování je možné dvěma způsoby, přičemž každý může použít oba způsoby hlasování. 

1) Prostřednictvím hlasovacího formuláře na webu www.adhr.cz/hlasovani-jednotky nebo www.adhr.cz/hlasovani-sbory

  • Jeden hlasující uděluje jeden hlas v každé z 5 oblastí v kategorii jednotek sborů dobrovolných hasičů i v kategorii sbory dobrovolných hasičů.
  • Pro řádné hlasování je nutné vyplnit všechna povinná pole a kliknout na tlačítko ODESLAT. V případě, že hlasování proběhlo řádně, obdrží hlasující potvrzovací zprávu na uvedenou emailovou adresu.

 2) Prostřednictvím SMS zaslané na telefonní číslo 900 77 06

  • Jedna SMS může obsahovat pouze jeden hlas, a to buď hlas pro konkrétní sbor, nebo hlas pro konkrétní jednotku.
  • Jedno tel. číslo může poslat maximálně jeden hlas pro sbor v jedné oblasti a maximálně jeden hlas pro jednotku v jedné oblasti.
  • Klíčové slovo soutěže – HASICI
  • Za klíčové slovo pak uvede mezeru a příslušný kód jednotky či sboru viz tabulka kódů.  Kód hasičů z Vrbna p.P. je JSM2
  • Tvar SMS  HASICI(mezera)kód - tedy HASICI JSM2

Děkujeme moc za podporu!

Bc. Ondřej Chalupa – velitel JSDHVytvořeno 11.10.2019 13:39:09 | přečteno 1205x | Mgr. Alena Kiedroňová
load