Dnes je 28.3.2023 a svátek má Soňa

Matrika už funguje v novém

vrbenská radnice  (6)

Matrika a pracoviště CzechPoint se na vrbenské radnici přestěhovaly nově a natrvalo do kanceláře číslo 104 (v přízemí). Kancelář byla navíc vybavena informační cedulí, která příchozí informuje, zda je volno a mohou vstoupit, nebo si tady zrovna některý jiný občan či návštěvník města vyřizuje své záležitosti. Přesunutí matriky souvisí se záměrem vedení města přiblížit veřejnosti co nejvíce podatelnu, aby ji lidé nemuseli hledat v horním patře. 

Zprovoznění podatelny v novém místě si vyžádá dílčí stavební úpravy a vybavení kanceláře technikou a účelným nábytkem. Než se tak stane, funguje podatelna dále v prostorách sekretariátu v kanceláři č. 206. Odhaduje se, že nová podatelna v místě dřívější matriky (kancelář č. 101), v blízkosti výtahu a vstupního schodiště na radnici, bude připravena k provozu nejdříve v říjnu.  Bude tady také spojovatelna, v oddělené části pak kancelář pracovnice pro oblast cestovního ruchu a propagace.

Po dobu rekonstrukce je dočasně přemístěna také pokladna Městského úřadu Vrbno p. P., funguje nyní v kanceláři 111. Nemění se pokladní hodiny ani možnosti provedení plateb. (ak)

Foto: Alena KiedroňováProměna radnice ve Vrbně p. P.

Nová kancelář matriky, autor: Alena Kiedroňová

Nová kancelář matriky

 
 
Vytvořeno 29.7.2019 16:13:00 | přečteno 725x | Mgr. Alena Kiedroňová
load