Dnes je 22.3.2023 a svátek má Leona

K vydávání povolenek ze zákazu vjezdu vozů nad 3,5 t

silnice Vrbno, Locku

Přibývá dotazů z firem i od jednotlivců, jak je to s průjezdem na Karlovice a s vydáváním povolenek pro vozy nad 3,5 tuny po dobu realizace II. etapy rekonstrukce silnice II/451 na Nádražní. Povolenky se nevydávají všem podnikatelským subjektům, ale jen těm s výjezdem z ul. Dělnická. 

Město Vrbno pod Pradědem v rámci součinnosti se stavebními úpravami povrchu na ulici Nádražní povolilo objízdnou trasu opravovaného úseku, a to po MK Husova (od Benzina a.s.) a po MK Svatopluka Čecha (s výjezdem na ul. Nádražní (u Jamajky). Tato objízdná trasa je omezena dopravním opatřením zakazující vjezd automobilů nad 3,5 tuny s dodatkovou tabulkou dopravní obsluze vjezd povolen. Jde o výjimečnou situaci, uzávěra a objízdná trasa by měla trvat do 31.10.2019. 

Pro nejnutnější zásobování obyvatel nebo podnikajících firem na ul. Dělnická a příjezdové komunikaci k bývalé barevně Odetky je možné na Městském úřadě ve Vrbně pod Pradědem požádat o povolenku k vjezdu vozidel s omezením hmotnosti do 20 tun.

Tyto povolenky budou vydávány pouze pro podnikatelské subjekty na ul. Dělnická. Vyřizuje je pan Tomáš Vondra, tel. 554 795 116.

Vozidla s hmotností do 3,5 tuny mohou projíždět objízdnou trasou bez omezení.

Děkujeme za pochopení a strpění této situace.

Jiří Skácel, majetkoprávní odbor MěÚ Vrbno p. P.
Ilustrační foto: Patrik Locku

Vytvořeno 23.9.2019 15:15:46 | přečteno 596x | Mgr. Alena Kiedroňová
load