Dnes je 24.3.2023 a svátek má Gabriel

Za gastronomickým zážitkem i kulturou do lázní

Jak šmakuje Moravskoslezsko

Po roce se vrací do Karlovy Studánky gastrofestival "Jak šmakuje Moravskoslezsko" s ochutnávkami regionálních potravin, kuchařskou i barmanskou show, zábavou pro děti i dospělé. Mezi Vrbnem a Karlovou Studánkou bude po celý den pojíždět kyvadlově autobus, za jízdenku se neplatí. Z Vrbna od nádraží bude vyjíždět vždy v celou hodinu od 8 až do 18 hodin, zpět se vrací vždy 21 minut po celé, tedy v 8.21 hod od  objektu Hubert a poslední spoj odjede v 18.21 hod. Staví na obvyklých zastávkách.

Velkou gastronomickou akci pořádá Moravskoslezský kraj s cílem podpořit cestovní ruch a aktivity místních podnikatelů. Vypravuje také speciální vlaky a kyvadlové autobusové spoje z několika směrů. Vstup je zdarma, stejně jako doprava autobusy. Program moderuje Iva Kubelková, připravena budou hned tři místa s programem cíleným na děti, milovníky lidové zábavy i show. Informace o dopravě i programu najdete zde

Od devíti hodin rána až do pozdních večerních hodin můžete sledovat gastro show Marka Raditsche a Jana Punčocháře, večer pivní i barmanskou show s ochutnávkami vystavovatelů. Vyhlášeni budou vítězové soutěže o regionální potravinu. Pro děti je připraven celý den plný soutěží i podívané, například s westernovou show. Na gastrofestivalu vystoupí zajímavé kapely, například o půl třetí zazpívá Marek Ztracený a o půl deváté večer Xindl X. Mezi Vrbnem a Karlovou Studánkou bude po celý den pojíždět kyvadlově autobus, za jízdenku se neplatí. Z Vrbna od nádraží bude vyjíždět vždy v celou hodinu od 8 až do 18 hodin, zpět se vrací vždy 21 minut po celé, tedy v 8.21 hod od  objektu Hubert a poslední spoj odjede v 18.21 hod. Staví na obvyklých zastávkách.

Mgr. Alena Kiedroňová, redakce webových stránekVytvořeno 8.8.2018 16:15:35 | přečteno 490x | Mgr. Alena Kiedroňová
load