Dnes je 23.9.2023 a svátek má Berta

Vrbenské lišky už jdou na start

Vrbenské lišky 2017

Druhým rokem bude mít naše město svůj tým na Festivalu dračích lodí na Slezské Hartě. Víkendová akce v leskovecké zátoce začíná pátečním tréninkem, hlavní závod ve sprintu na 200 metrů startuje v sobotu 25. srpna v 9 hod ráno, vytrvalostní na 1000 metrů v neděli v 9 hod. V týmu 25 borců je zapsáno dvanáct žen, také dva zastupitelé. Vrbenské lišky nastoupí v nepřehlédnutelných dresech v oranžovo-černé kombinaci. Vstupné na festival je zdarma, přijeďte povzbudit náš tým a pobavit se i se svými dětmi.

Probuď v sobě sílu draka a pozvedni svůj tým! Takové je motto závodu, který spojuje v jeden celek lidi rozličných profesí, věku i zájmů. Největší závod dračích lodí v Moravskoslezském kraji pořádá Mikroregion Slezská Harta pod záštitou náměstka hejtmana Moravskoslezského kraje Jana Krkošky. 

Sobotní závod sprintu na 200 metrů se pojede v několika rozplavbách, když do soutěže nastupují desítky týmů. První start je v sobotu v 9 hodin, soutěž na 1000 metrů se jede v neděli opět od 9 hodin. Vstup na akci je zdarma, v místě je zajištěno občerstvení a za poplatek i místa k parkování. Festival doprovází bohatý program pro děti a pro všechny pak vystoupení zajímavých kapel. Třeba v pátek ve 22.30 hod vystoupí Ivan Mládek, v sobotu ve 20 hod Kristína se svým bandem a od půl desáté večer Marcel Woodman se svým bandem. Celý program festivalu si můžete prohlédnout tady.

Mgr. Alena Kiedroňová, redakce webových stránek
Foto: archív organizátora závodu Torrsen sports s.r.o.


Vytvořeno 23.8.2018 13:34:31 | přečteno 462x | Mgr. Alena Kiedroňová
load