Dnes je 28.3.2023 a svátek má Soňa

Městští radní ocenili tři občany města

Ocenění občanů 2018

Stalo se již tradicí, že město Vrbno pod Pradědem oceňuje občany, kteří se o své město významně zasloužili. V letošním roce přebrali Poděkování rady města na jejím zasedání tři z navržených občanů.

Tou první byla paní Vladimíra Burdová za práci pro osadní výbor Mnichov, jehož je při pořádání akcí nejaktivnější členkou.  Druhou oceněnou byla paní Zdeňka Walachová za dlouholetou práci se zdravotně postiženými občany ve Spolku osob zdravotně postižených. Třetím oceněným pak byl pan Květoslav Súkup za dlouholetou práci pro záchranu kostela sv. Michala, podíl na zpřístupnění vyhlídkové věže kostela a na záměru zprovoznění kostelních hodin v Mnichově.  „Jsem velmi poctěna, že vám mohu předat poděkování.   Je to skromné ocenění, je to o lidském přístupu a chceme vám dát najevo, že si toho velice vážíme, ať už pro občany, pro které to děláte, tak i proto, že takto se mají lidé k sobě chovat. Chtěla bych poděkovat jak té starší, tak i té mladší generaci.  Vážím si toho a ctím to,“ řekla při předávání ocenění starostka Vrbna pod Pradědem Květa Kubíčková.

ROK 2018

Poděkování rady města obdrželi:

  • Vladimíra Burdová - za práci v osadním výboru Mnichov, jehož je při pořádán í akcí nejaktivnější členkou
  • Květoslav Súkup  za dlouholetou práci pro záchranu kostela sv. Michala, podíl na zpřístupnění vyhlídkové věže kostela a na záměru zprovoznění kostelních hodin v Mnichově
  • Zdeňka Walachová -  za dlouholetou práci se zdravotně postiženými občany ve Spolku Osoby zdravotně postižené 

Ladislav Olejníček (lo)


Vytvořeno 10.5.2018 18:12:07 | přečteno 968x | Patrik Locku
load