Dnes je 28.3.2023 a svátek má Soňa

Městské slavnosti jsou za dveřmi

Vrbno se baví 2017

Ve znamení dobré zábavy bude nadcházející víkend ve Vrbně pod Pradědem. Proběhnou zde tradiční městské slavnosti Vrbno se baví. V sobotu 9. června se všichni návštěvníci mohou těšit na vystoupení skupiny The 6 Fireballs Brno a hvězd muzikálu Děti ráje z Prahy. Ctitele dobré hudby zajisté potěší známá kapela Mňága a Žďorp z Valašského Meziříčí a Olga Lounová s kapelou. K tanci i poslechu na večerní taneční zábavě pak zahraje skupina Contract.

Program v neděli 10. června je koncipován především pro ty starší. Na pódiu se postupně ukážou Bludověnka z Bludova, Žochári ze Slovenska, Jam & Bazar z Vrchlabí a slovenští Fidlikanti.

Bohatý bude rovněž doprovodný program. V něm je připravena Freestyle bike show a workshop a korálková, pěnová a bublinová dílna. Vystoupí Klauni na volné noze a místní Taneční škola RIA. Zájemci mohou také navštívit Obrazovou galerii u Matelů s vinotékou a podívat se na výrobu skla ve Sklárně TOMI. V Kavárně U nás pak bude ke zhlédnutí výstava 100 let republiky. Pro děti jsou připravené kolotoče, skákací hrad a další atrakce. Bohaté občerstvení pro všechny pak samozřejmě nebude chybět.

Městských slavností se už tradičně zúčastní polští přátelé z partnerského města Glogówek a svou návštěvou je poctí i hejtman Moravskoslezského kraje Ivo Vondrák.

Ladislav Olejníček

Městské slavnosti Vrbno se baví 2018

Vytvořeno 4.6.2018 17:13:33 | přečteno 1346x | Patrik Locku
load