Dnes je 28.3.2023 a svátek má Soňa

Cestování po Jeseníkách za hubičku

elektrobus řady SOR

I letošní turistická sezóna v Jeseníkách nabízí návštěvníkům možnost cestovat za mimořádně výhodných podmínek - s turistickou oblastní jízdenkou. Ta platí na všech linkách autobusového dopravce ARRIVA MORAVA a.s. i železničních dopravců Vojtila Trans a GW Train Region. Taková jízdenka platí po celý den a stojí pro jednu osobu 100 korun, pro skupinu maximálně pěti osob pak 250 korun.

Výhodnou turistickou oblastní jízdenku mohou lidé využívat od 28. dubna až do 30. září. Lze ji použít na všech linkách autobusového dopravce Arriva Morava a železničních dopravců Vojtila Trans a GW Train Region, s libovolnými přestupy, a to na území zón stanovených koordinátory integrovaného dopravního systému ODIS a Kidsok. 

Pro jednu osobu stojí 100 korun, pro maximálně pět osob 250 korun, a to bez ohledu na věk. Lze si ji zakoupit vždy u řidiče autobusu nebo přímo ve vlacích. Více v letáku.

Cestování po horách i podhorských oblastech autobusem či vlakem má ulevit Jeseníkám od individuální automobilové dopravy a také zlepšit komfort cestování lidem, kteří vlastní auto nemají. (ak)

Vytvořeno 11.7.2018 7:46:23 | přečteno 405x | Mgr. Alena Kiedroňová
load