Dnes je 28.3.2023 a svátek má Soňa

Zpěváci potěšili vrbenské seniory

Bohouš Josef a Petr Bende v DPS, autor: Jan Vavřík

Zpěváci Petr Bende a Bohouš Josef, kteří přijali pozvání Střediska kultury a vzdělávání a vystoupili zde s koncertem "Dva v jednom", přišli 23. 11. 2017 ve 14 hodin zazpívat klientům a zaměstnancům z Domova pro seniory Vrbno.  

Domov pro seniory Vrbno sestavuje celou šňůru výjimečných setkání s lidmi, které veřejnost zná zejména z televize, divadel či koncertních hal. Letošní 23. listopad přidal další perličku do mozaiky příjemných odpoledních programů, které potěšily seniory a seniorky.

"Bylo to velmi příjemné setkání. Petr Bende zavzpomínal na spolupráci pro dětské domovy, kdy se dokonce setkal i s panem ředitelem domova na jednom společném vystoupení s dětmi. Bohouš Josef připomněl svou roli krále Heroda v muzikálu Jesus Christ Superstar. Oproti jiným návštěvám pánové předvedli i krátké vystoupení, při němž zazněly například písně Nad horů svítá, Tráva, Samba v kapkách deště či Severní vítr. Petr Bende si dokonce zazpíval písničku s jednou klientkou domova, což vyvolalo velké emoce na obou stranách. Skromnost, pokora a empatie, kterou oba umělci při své hodinové návštěvě předvedli, byly velmi příjemné," potvrdil ředitel Domova pro seniory Vrbno Mgr. Jan Vavřík.

Umělci vystoupili v Domově pro seniory bez honoráře. Přišli zkrášlit den lidem se stříbrem ve vlasech i báječnému týmu lidí, kteří se o seniory a seniorky starají.

Mgr. Alena Kiedroňová, redakce webových stránek

Foto: Jan Vavřík

Vytvořeno 24.11.2017 10:59:27 | přečteno 538x | Mgr. Alena Kiedroňová
load