Dnes je 2.4.2023 a svátek má Erika

Vážíme si vaší práce, řekli radní

předání Poděkování rady města 2017, autor: Alena Kiedroňová

Zasedání Rady města Vrbna pod Pradědem v úterý 16. května 2017 začalo slavnostně. Starostka města Květa Kubíčková společně s místostarostkou Ing. Pavlou Müllerovou předaly Poděkování rady města dvěma výjimečným osobnostem, paní Haně Kauerové vedoucí Vrbenské klubíčko a panu Liboru Urbanovi za práci pro kulturní a společenský život v Mnichově. 


Členové rady města oběma oceněným poděkovali za práci pro rozvoj občanské společnosti. Starostka ocenila mnohaletou aktivitu paní Kauerové, která organizuje činnost spolku Vrbenské klubíčko, zejména pak klubovou činnost pro rodiny vychovávající děti a mladé lidi vyžadující zvláštní péči. "Je to nesmírně obětavá role, zvládnout tak báječně péči o hendikepované dítě a současně ještě pomáhat dalším rodinám, velmi si Vás vážím a děkuji také Klubíčku za práci," řekla starostka. Radní a současně předseda Spolku Přátelé Vrbenska Karel Michalus uvedl, jak si cení spolupráce se spolkem Vrbenské klubíčko a aktivit zejména maminek. 

Pan Libor Urban byl radou města oceněn zejména za organizování společenských a sportovních akcí v místní části města - Mnichově. "Bez takových lidí, jako jsi Ty, Libore, by se společenský život nemohl tak zdárně rozvíjet. Víme, jak prospěšnou činnost odvádí osadní výbor, kolik času jeho členové věnují prospěšným věcem," řekla Květa Kubíčková.

Paní Hana Kauerová a pan Libor Urban jsou dvěma ze tří letos oceněných občanů města. Na zastupitelstvu 21. června 2017 bude předána cena města - Čestné občanství Vrbna pod Pradědem rodinným příslušníkům paní Evy Vackové, in memoriam. Paní Vacková se zasloužila o rozvoj kulturně společenského života ve městě, zejména jako zakladatelka a sbormistryně Pěveckého sboru města Vrbna. 

Mgr. Alena Kiedroňová, redakce webových stránek

Vytvořeno 16.5.2017 14:32:35 | přečteno 1624x | Mgr. Alena Kiedroňová
load