Dnes je 24.3.2023 a svátek má Gabriel

Poznejte strategii rozvoje města

Léto 1

Zveme srdečně veřejnost na úterý 2. května odpoledne do Střechy na veřejné projednání strategie rozvoje města. Seznámíte se s návrhem pro tento a příští rok a výhledem na dalších pět let, můžete se k jednotlivým cílům a záměrům vyjádřit. Projednání začíná v 16 hodin.

Na sestavení strategie rozvoje města pracovala po dobu mnoha týdnů pod odborným vedením ostravské společnosti REGIO pracovní skupina, v níž byli zastoupeni podnikatelé, ředitelé příspěvkových organizací města, pracovníci městského úřadu a členové osadního výboru Mnichov, komisí města, zástupci spolků, Policie ČR a další. Společně sestavili plán aktivit, které mají přispět rozvoji města, aby bylo místem, kde lidé žijí spokojeně, kde mohou naplňovat v co nejširší míře své potřeby a cíle, místem zajímavým pro investory a místní podnikatele, místem přitažlivým pro turisty a další návštěvníky města.

Přijďte se seznámit se strategií rozvoje města a dozvědět se víc, v jakém časovém horizontu lze realizovat například kulturní dům, velkou proměnu veřejného prostranství vedle nákupní zóny a okružní křižovatky, cyklostezky, víceúčelovou halu, nabídku pozemků pro výstavbu rodinných domků a podobně. O návrzích můžete získat více informací, můžete se k nim vyjádřit. 

Zástupci společnosti REGIO představí zajímavosti ze socioekonomického profilu a dotazníkových šetření, jehož jste se jako občané města aktivně zúčastnili. Díky nim známe Vaše představy, co město potřebuje a co tady lidem stále chybí.

Mgr. Alena Kiedroňová, redakce webuVytvořeno 25.4.2017 11:02:44 | přečteno 689x | Mgr. Alena Kiedroňová
load