Dnes je 2.4.2023 a svátek má Erika

Arriva vyšla městu vstříc

Vrbno doprava bus

Autodopravce ARRIVA MORAVA a.s. vyšel vstřícv žádosti starostky města Květy Kubíčkové. aby ovnovil zajíždění dálkového autobusu z Jeseníku do Olomouce v neděli odpoledne do centra města, . S platností od 11. června 2017, od termínu celostátních změn jízdních řádů, začne autobus znovu zajíždět na zastávku Vrbno - centrum.

Obchodní manažerka společnosti ARRIVA MORAVA a.s. Šárka Dorotíková starostce města osobním dopisem potvrdila, že autodopravce žádosti radnice vyhoví. Obnoví zajíždění nedělního odpoledního spoje č. 13 linky 950 104 Jeseník - Olomouc - Přerov na zastávku Vrbno pod Pradědem - centrum, a to od 11. června 2017.

Cestující z Vrbna pod Pradědem o obnovení zajíždění autobusu stojí. Využít zatím mohli nejbližší zastávku Vrbno - rozcestí k Ludvíkovu, což pro mnohé znamenalo komplikace a nepohodlí. Na radnici se s žádostí obrátili hned tři občané. Důvodem zrušení zajíždění autobusu do centra bylo prodloužení jídního času tohoto spoje, který má důležitá přípoje, v Olomouci například na spoj do Brna.

Mgr. Alena Kiedroňová, redakce webu

Vytvořeno 7.4.2017 10:25:24 | přečteno 689x | Mgr. Alena Kiedroňová
load