Dnes je 22.3.2023 a svátek má Leona

Vrbenští policisté si vedli skvěle

ocenění policistů 2016

Hned tři policisté obvodního oddělení Policie ČR byli vyhodnoceni mezi nejlepšími a převzali ocenění. Slavnostní akt se uskutečnil v kostele Sv. Ducha v Krnově 30. listopadu 2016. Nejlepším policistou roku ve Vrbně se stal prap. Martin Kovář. Blahopřejeme!

Ocenění převzali také policisté za dlouholetou práci. Medaili Policie ČR za věrnost II.s tupně, která se uděluje za více jako 20 let služby u Policie ČR, převzal prap. Josef Kertész. V nové kategorii sportovec roku byl za vynikající výsledky při fyzických prověrkách jako jeden ze tří oceněn pprap. Bronislav Polášek.

Reprezentativní prostory dodaly důstojnosti setkání vedení územního odboru v čele s vedoucím plk. Ing. Radovanem Krygelem s oceněnými policisty a zaměstnanci a podtrhly slavnostní předvánoční atmosféru. Pozvání na slavnostní akt přijal také náměstek ředitele Krajského ředitelství policie Moravskoslezského kraje plk. Mgr. Radím Daněk, náměstci hejtmana Moravskoslezského kraje Ing. Jaroslav Kania a Jan Krkoška, kolegové z Polska a další hosté z řad místních správ a samospráv, integrovaného záchranného systému a rodinní příslušníci oceněných. Za Vrbno pod Pradědem se slavnostního aktu zúčastnila a vrbenským policistům poděkovala za skvělou práci starostka Květa Kubíčková (na snímku).

"Udílení ocenění zahájil náměstek ředitele plk. Mgr. Radím Daněk, který zhodnotil letošní rok, vyzdvihl profesionální práci všech a poděkoval podřízeným za odvedenou práci a jejich rodinám za zajišťování podpory a zázemí. Ohodnocení převzali ti nejlepší policisté z územního odboru z řad pořádkové, dopravní policie a služby kriminální policie a vyšetřování, a to celkem devět policistů a jedna občanská zaměstnankyně. Při této příležitosti jsme také předali medaile Policie České republiky. Tři policisté a jedna policistka obdrželi Čestnou medaili Policie České republiky, dvanáct policistů obdrželo Medaili Policie České republiky za věrnost II. a III. stupně," uvedla por. Bc. Pavla Jiroušková, komisařka oddělení tisku a prevence územního odboru Policie ČR v Bruntále.

(ak)¨Foto: Policie ČR

Vytvořeno 6.12.2016 11:31:39 | přečteno 1192x | Mgr. Alena Kiedroňová
load