Dnes je 31.3.2023 a svátek má Kvido

Ve Vrbně zasedala Okresní hospodářská komora

Ing. Holaj, K. Kubíčková, autor: Ladislav Olejníček

Na vrbenské radnici se ve středu 8. června 2016 uskutečnilo výjezdní zasedání předsednictva Okresní hospodářské komory. Starostka města Květa Kubíčková seznámila hosty s rozvojovými záměry města i potížemi, s nimiž se musí vypořádat podnikatelé. Na zasedání byl oceněn vrbenský podnikatel Ing. Vladimír Holaj. (ak)

Vrbno pod Pradědem se stalo úplně prvním místem výjezdního zasedání předsednictva Okresní hospodářské komory Bruntál (OHK). Starostka Květa Kubíčková seznámila vedení OHK s rozvojovými záměry města a s potížemi, se kterými se místní podnikatelé potýkají. Představitelé OHK  pak přítomné seznámili s aktuálními informacemi o činnosti okresní hospodářské komory a se svými záměry do příštích let. V diskuzi pak účastníci projednali návrhy na řešení aktuálních problémů.

Na zasedání předalo vedení OHK Merkurovu medaili vrbenskému podnikateli Ing. Vladimíru  Holajovi. Toto ocenění uděluje Hospodářská komora České republiky osobnostem, které přispěly k rozvoji podnikání.  Dárek k životnímu jubileu pak Ing. Holajovi předala starostka Květa Kubíčková.

Ladislav Olejníček

Vytvořeno 9.6.2016 13:40:39 | přečteno 834x | Mgr. Alena Kiedroňová
load