Dnes je 22.3.2023 a svátek má Leona

I příští rok se budou setkávat

děti MŠ Jesenická v DPS

Mezigenerační komunikace mezi předškoláčky z mateřinky na ulici Jesenická a obyvateli mnichovského Domova pro seniory se může rozvíjet také v roce 2017. Nadace Agrofert věnuje domovu částku 66 tisíc korun. "Tento projekt má opravdový smysl a jsem tuze rád, že může pokračovat," těší se ředitel DPS Mgr. Jan Vavřík.

Projekt na další spolupráci s Mateřskou školou Jesenická byl na rok 2017 podpořen částkou 66. 000 Kč. Díky tomu může pokračovat mezigenerační spolupráce i v následujícím kalendářním roce.
"V plánu máme rukodělná  i sportovní dopoledne, společné výlety, sázení stromečků a bylinek, užijeme si společné přednášky o Jesenících, rytmická cvičení – společně s dětmi, minigolf , kde se utkají společná a smíšená družstva, společně navštívíme divadelní představení, pantomimu, zaměříme se na komunikační dovednosti. Máme v plánu výlet do Karlovy Studánky, posezení na zahradě domova, opékání, obnovíme čtení dětem před spaním a další aktivity. Naši obyvatelé domova se na děti pokraždé těší, jsou to pro ně hezky prožité chvíle. Děkujeme Nadaci Agrofert za podporu," uvedl Jan Vavřík.

Mgr. Alena Kiedroňová, redakce webu
Vytvořeno 25.11.2016 13:49:20 | přečteno 809x | Mgr. Alena Kiedroňová
load