Dnes je 30.9.2022 a svátek má Jeroným

Dodavatel lampy vymění

Led světla, autor: Locku

Hlášení občanů o závadách ve městě přes naše internetové stránky pomáhá k nápravě nedostatků v co nejkratším termínu. Dodavatel LED technologie pro veřejné osvětlení ve městě už avizoval, jak bude postupovat výměna špatně svítících nebo nesvítících lamp, současně provede revizi celých tras. (ak)

Majetkoprávní odbor Městského úřadu Vrbno pod Pradědem oslovil dodavatele LED technologie, která nahradila stará svítidla veřejného osvětlení, s reklamací nesvítících, nebo slabě svítících lamp. Společnost ECO LED SOL, s.r.o., už se ozvala a informovala o následných krocích.

"Čekáme na posouzení reklamace, identifikaci příčiny a návrh řešení od výrobce. Navzdory tomu, že se svítidla usilovně testují, nebyla bohužel dodnes jednoznačná příčina Vámi reklamovaných závad nalezena," píše jednatel společnosti Jindřich Lukavský. "Jsme si vědomi naší odpovědnosti za kvalitu plnění vůči Vám a našim závazkům hodláme dostát v plné míře a rozsahu, a to i navzdory prodlevě ze strany výrobce, kterou při vynaložení veškerého našeho úsilí nemůžeme ovlivnit. V těchto dnech probíhají výměny vadných svítidel o výkonu 25 W, která jsme již od výrobce dostali k dispozici, a svítidla o příkonu 22 W jsou právě připravena k expedici a poté bude provedena výměna svítidel."

ECO LED SOL s.r.o. chce v zájmu eliminace rizika vzniku dalších závad provést v součinnosti s výrobcem preventivní kontrolu všech instalovaných svítidel a budou-li se vady objevovat na dalších svítidlech, provede jejich výměnu, aniž by město muselo závady reklamovat.  Současně zajišťuje dostatečnou skladovou zásobu svítidel, aby případné další reklamace mohla vybavit okamžitě a nenarušila tak světelný komfort ve Vrbně pod Pradědem. "I nadále se, jako v tomto případě, bude jednat o výměnu vadného svítidla za nové a tato výměna proběhne plně v naší režii," ubezpečil Jindřich Lukavský.

Mgr. Alena Kiedroňová, odbor vnitřních věcí, 14. 7. 2016


Vytvořeno 15.7.2016 13:59:50 | přečteno 657x | Mgr. Alena Kiedroňová
load