Dnes je 24.3.2023 a svátek má Gabriel

Domov pro seniory ve Vrbně se přihlásil do projektu skupiny ČEZ - Pomáhej pohybem

Domov pro seniory Vrbno

Domov pro seniory se přihlásil do projektu skupiny ČEZ – Pomáhej pohybem. Chce jeho prostřednictvím vytvořit mezigenerační vazby mezi seniory a dětmi ze základní školy, mateřské školy, dětského domova a širokou veřejností. Vytvoření sociálních vazeb veřejnosti k seniorům a pravidelné návštěvy mají podle domova pro seniory velký význam. Příspěvek bude použit na nákup kompenzačních pomůcek, bubínků na muzikoterapii, vybavení domova, sportovní pomůcky (balóny, švihadla), barevné papíry, krepový papír, tužky, pera, štětce, barvy, apod.

Pomoci můžete stažením si mobilní aplikaci EPP od Skupiny ČEZ – Pomáhej pohybem do svého chytrého telefonu. Jedná se o nástroj, díky kterému má uživatel možnost vlastním aktivním pohybem podpořit náš projekt, který si vybere v záložce „podporované projekty.“

Aplikace zaznamenává pohyb uživatele (např. chůze, běh, jízda na kole, lyžování, ale třeba i interiérové aktivity typu běh na běžícím pásu a jiné) a kromě běžných údajů o rychlosti, čase, tempu či vzdálenosti také generuje body. Tyto body může uživatel kdykoli věnovat našemu domovu pro seniory. Pokud uživatelé aplikace svým pohybem nashromáždí za daný čas určitý počet bodů, Nadace ČEZ náš projekt podpoří.

ikona souboruLeták pro Vrbno. Více naleznete na www.pomahejpohybem.cz nebo na www.nadacecez.cz.

Informaci předal: Mgr. Jan Vavřík, ředitel Domova pro seniory Vrbno

Vytvořeno 12.11.2015 10:19:04 - aktualizováno 12.11.2015 10:22:58 | přečteno 1488x | Patrik Locku
load