Dnes je 3.10.2022 a svátek má Bohumil

SMS sender - tzv. městský rozhlas do kapsy

Tato služba umožňuje zasílání informací z radnice či ze Střediska chytrých aktivit na zaregistrovaná čísla mobilních telefonů občanů formou krátkých textových zpráv (sms). Služba funguje pro zákazníky všech tří českých mobilních operátorů.

Jak službu získat?
Služba je poskytována všem zaregistrovaným občanům ve stejném rozsahu a ZDARMA. Stačí odeslat jedinou textovou zprávu z mobilního telefonu, na který chce žadatel zprávy zasílat, a registrace je hotova. Stejným způsobem je možné službu kdykoliv zrušit.
Pro využití služby je třeba provést registraci zasláním SMS zprávy v daném formátu z mobilního telefonu na číslo 608 512 513.

Formát zprávy pro registrování: ADD MES8958
Formát zprávy pro odregistrování: DEL MES8958

Pozor! Je důležité přesně dodržet formát zasílané zprávy včetně mezer (velikost písmen nehraje roli). Při špatném zadání textu zprávy nebo tel. čísla nedojde k přihlášení nebo odhlášení. Potvrzovací zprávy nejsou standartně zasílány. Odesílané zprávy (přihlášení a odhlášení) jsou zpoplatněny operátorem mobilní sítě dle tarifu dotyčného občana jako běžná odchozí SMS zpráva. To znamená, že jediné co občan v souvislosti s touto službou zaplatí, je odeslání jedné SMS při přilášení, popřípadě druhé při odhlášení. Služba sama ani zasílání jednotlivých zpráv zpoplatněno není.
Podrobnosti o službě najdete na internetové adrese:www.smssender.cz

Vytvořeno 1.3.2010 13:44:17 - aktualizováno 1.3.2010 14:09:56 | přečteno 4173x | Jitka Musilová
load