Aktuality

22. 2. 2017

Odstávka pitné vody

Kanalizace
Upozorňujeme občany, že ve čtvrtek 23. února nepoteče od 9,00 do 10,00 hodin pitná voda. Omezení se týká odběrních míst v horních částech ulic Husova a Sadová. Důvodem přerušení dodávek jsou práce na vodovodním řádu. 
 
19. 2. 2017

Připravujeme městský ples

ples 2016
Ples města se letos připravuje na pátek 17. března. Čeká vás bohatý program, jehož hřebem bude brazilská show tanečnic v originálních kostýmech. Předprodej bude zahájen v příštích dnech a můžete si zadat místenky ke stolům. (ak)
 
19. 2. 2017

Navrhněte osobnosti pro ocenění

Ruze
V roce 2017 udělí zastupitelstvo a rada města podruhé ocenění aktivním jednotlivcům, osobnostem města a kolektivům či týmům. Návrhy na ocenění může podat každá fyzická či právnická osoba až do konce února, a to na předepsaném formuláři, kde rovněž zdůvodní svůj návrh. Formami ocenění je Čestné občanství města, Cena města a Poděkování rady města. (ak)
 
18. 2. 2017

Lyžařům, těm je ve Vrbně hej

lyžování Vrbno, autor: Ladislav Olejníček
Čas jarních prázdnin a stále přející zima s dostatkem sněhu a lázní slunečních paprsků přivádějí také na sjezdovku Ski Arény Vrbno stovky spokojených lyžařů. V provozu je celá 2,1 km dlouhá sjezdovka, ve středu, pátek a sobotu se lyžuje také večer při umělém osvětlení. Bobová dráha je v provozu od pátku do neděle. (ak)
 
18. 2. 2017

Nahlédněte do kroniky města za rok 2015

images
Kronikářka města Mgr. Helena Rybárová předložila Kroniku města za rok 2015. Máte možnost připomínkovat ji, navrhovat doplnění a podobně. Kroniku najdete na našich internetových stránkách, k nahlédnutí je uložena také na radnici, na odboru vnitřních věcí. Připomínkovat ji můžete do 30. dubna 2017.
 
17. 2. 2017

Pozor, ledovka! Buďte ostražití

solení
Upozorňujeme občany, že déšť ve městě (v pátek 17. února) vytváří na promrzlé zemi ledovku. Kdo nemusí vycházet ven, ať raději zůstane doma. Do ulic vyjíždějí vozy technických služeb, není zřejmé, kdy se podaří ošetřit komunikace a chodníky. (ak)
 
12. 2. 2017

Komín na Husově se odporoučí

komín na Husově ul., autor: Patrik Locku
Na Husově ulici v blízkosti bytového domu č.p. 492 město zbourá nevyužívaný komín bývalé kotelny vysoký 25 metrů. Občané žijící na sídlišti se konečně dočkají, demolici komínového tělesa žádají dlouhá léta. (ak)
 
9. 2. 2017

Ministr fandí aktivitě seniorů

návštěva ministra v DPS, autor: Alena Kiedroňová
Místopředseda vlády a ministr financí ČR Ing. Andrej Babiš pozdravil ve čtvrtek 9. února 2017 obyvatele Domova pro seniory Vrbno, kteří se chystají na druhý ročník soutěže Jedeme v tom společně. Setkal se tady rovněž s představiteli města Vrbna pod Pradědem. Odpoledne zamířil za podnikateli. (ak)
 
9. 2. 2017

Umělci potěšili seniory

O. Navrátil, autor: Alena Kiedroňová
Domov pro seniory v Mnichově ve středu 8. února před svým večerním představením ve Střeše navštívili populární herci Oldřich Navrátil a Karel Bláha. Potěšili obyvatele domova vyprávěním, jak se dostali k herectví. Tenorní pěvec Hudebního divadla v Karlíně Karel Bláha přidal italskou píseň O Sole Mio. (ak)
 
6. 2. 2017

Ministr Babiš jede za seniory i podnikateli

ministr Andrej Babiš, autor: ministerstvo financí
Do Vrbna pod Pradědem zavítá ve čtvrtek 9. února 2017 místopředseda vlády ČR a ministr financí Ing. Andrej Babiš. Jako patron Domova pro seniory v Mnichově míří za lidmi, kteří se chystají podruhé vyšlápnout na rotopedech a šlapadlech v rámci akce Jedeme v tom společně. Poté navštíví některé průmyslové podniky a bude debatovat s podnikateli. (ak)
 
1 2 3 4 5 6 [...] 20 [...] 40 [...] 60 [...] 80 [...] 100 [...] 109 starší
 
load