Dnes je 18.5.2022 a svátek má Nataša

Aktuality

Obrázek aktuality 28.03.2011

Nový styl městského plesu nadchl

Páteční ples města a městských organizací se skutečně vyvedl a není snad člověka, který by se na večeru v Klubu Mír nudil. Ať už přišel ve stylovém oděvu odpovídající elegantní módě 20. a 30. let minulého století nebo si vystačil s dnešním šatníkem. K tanci i poslechu hrál český král swingu a patron spolupořádajícího Vrbenského Klubíčka Laďa Kerndla se svým orchestrem a skupina Talisman. Novinkou byla aukce výtvarných děl, jejíž výtěžek směřuje na pořádání integrovaného tábora pro děti vyžadující zvláštní péči i jejich zdravé vrstevníky. Atmosféru 14. městského plesu vám přiblíží nejlépe fotografie. Více zde:

Obrázek aktuality 28.03.2011

Klub Kotlík informuje

V měsíci březnu jsme spustili nové webové stránky Klubu Kotlík. Na jejich výrobě spolupracovali nejen koordinátoři, ale i sami návštěvníci klubu. Stránky jsme pojali v moderním vzhledu obohacené řadou fotek z různých akcí a výletů za dobu fungování Klubu Kotlík. Budeme rádi za Vaše případné připomínky, náměty na zlepšení stránek nebo zajímavé nápady. Napište nám na e-mail: kk.vrbno@vrbnopp.cz.
Adresa nových webových stránek je: www.klub-kotlik.wz.cz

Obrázek aktuality 18.03.2011

Dva z nejlepších policistů slouží ve Vrbně

Mezi nejlepšími dvanácti příslušníky Policie ČR v rámci územního odboru Bruntál za rok 2010 jsou také dva policisté sloužíci na obvodním oddělení ve Vrbně pod Pradědem. Jsou to prap. Stanislav Ferenčík a npor. Bc. Jaromír Hošek. Blahopřejeme! Více informací a fotografie ze slavnostního vyhodnocení najdete zde:

Obrázek aktuality 14.03.2011

Nalezená fenka hledá nový domov

Hledáme nový domov pro cca 1 rok starou fenku křížence plemene schitzu (šicu) menšího vzrůstu. Někdo se ji zbavil, tím, že ji v pátek 11. března 2011 vyhodil z auta na silnici za benzinovými stanicemi ve Vrbně. Má milou a hravou povahu. Je očkovaná, odčervená, v dobrém zdravotním stavu. Vhodná do bytu ke starším lidem, kteří by se ji mohli celodenně věnovat nebo do rodinného domku.
Pokud se fenky nikdo neujme, bude muset do psího útulku v Opavě. Pomozte ji prosím najít nový domov! Bližší info na MěÚ p. Matušková, tel. 554 795 118.

Obrázek aktuality 10.03.2011

Informujeme občany

Jelikož v současné době nedochází k výdeji dat z centrálního registru evidence obyvatel, žádáme tímto občany, aby při narození nebo úmrtí neprodleně doložili rodný nebo úmrtní list na Městský úřad Vrbno pod Pradědem, kancelář č. 101 Matrika.

Obrázek aktuality 10.03.2011

Informace pro občany s trvalým pobytem na MěÚ

V souvislosti s projektem Sčítání lidu, domů, bytů 2011 informujeme občany, kteří mají evidován trvalý pobyt v sídle ohlašovny pobytu Nádražní 389, Vrbno pod Pradědem. Dle sdělení České pošty, s.p. si tito lidé mohou osobně vyzvednout sčítací formuláře na České poště, s.p. Vrbno pod Pradědem.

Obrázek aktuality 07.03.2011

Wifi - internet na městském úřadě

Městský úřad nabízí svým návštěvníkům připojení k internetu za pomocí WiFi (wireless fidelity). Služba je zřízena bezplatně od prvního března letošního roku. Bezdrátovou technologii tak mohou využít návštěvníci úřadu za pomocí vlastních zařízení umožňující příjem této bezdrátové technologie např.: notebook, netbook, mobilní telefon s wifi atp. Občané bez vlastních zařízení pro příjem WiFi již brzy budou moci také využít PC stanici umístěnou v prostorách budovy městského úřadu, která bude k dispozici vždy v době návštěvních hodin.

Obrázek aktuality 28.02.2011

Hledáme majitele pejska

Hledáme majitele pejska, který byl koncem týdne odchycen v ulicích města a umístěn dočasně v kotci, kde nebude strádat zimou ani nedostatkem krmiva a vody. Malý černý psík má bílou náprsenku a jedná se o křížence. Bližší informace získáte na sekretariátu radnice, tel. 554 795 111.

Obrázek aktuality 27.02.2011

Na plese města bude k tanci zpívat Laďa Kerndl

Letošní ples města a městských organizací se uskuteční v Klubu Mír v pátek 25. března od 20 hodin a protože se uskuteční v roce 400. výročí oslav povýšení Vrbna na město, bude i ples stylový. Ponese se v duchu 20. a 30. let 20. století, elegantním stylu meziválečných let. Budeme rádi, když přijmete naše pozvání. K tanci i poslechu bude zpívat Laďa Kerndl s orchestrem, připravujeme další bohatý program, tombolu i soutěž a další překvapení. K přípravě plesu se můžete vyjádřit také v naší anketě. Více se dočtete kliknutím zde:

Obrázek aktuality 09.02.2011

Vrbno má dvě vynikající sportovkyně

Bruntálsko už zná své nejlepší sportovce roku 2010. V tradiční anketě OS ČSTV bylo vybráno devět vynikajících sportovců a mezi nimi také dvě mladé ženy z Vrbna pod Pradědem. Jsou to Jana Vyčítalová, cyklistka ACS DRAK, lékařka záchranné služby v Rýmařově, a nadějná talentovaná orientační běžkyně Eva Haltofová ze Sportovního gymnázia Vrbno pod Pradědem. Blahopřejeme! Více informací najdete zde:

Obrázek aktuality 01.02.2011

Hasič z Vrbna na stupních vítězů

Ve Vrbně pod Pradědem máme výborné lyžaře. Důkazem toho je vítězství profesionálního hasiče a velitele vrbenské jednotky Sboru dobrovolných hasičů Ondřeje Chalupy v obřím slalomu v závodu O pohár ředitele Hasičského záchranného sboru Hlavního města Prahy, který se jel v pondělí ve Ski areálu Horní Domky v Rokytnici nad Jizerou. V celorepublikové soutěži se utkávají jak profesionální záchranáři, tak podnikoví i dobrovolní hasiči. Ondra zajel absolutně nejrychlejší čas závodu. Blahopřejeme!

novější1 [...] 20 [...] 40 [...] 60 [...] 80 [...] 100 [...] 120 [...] 137 138 139 140 141 142 143 [...] 151 starší
load